کد خبر: 40308 A

حسین محمودی خبرداد:

حضور تیمی با نام ابومسلم در لیگ برتر كاراته كشور باعث خوشحالی خواهد بود

سرپرست هیات كاراته خراسان رضوی از برگزاری رقابت های تمامی سبك های كنترلی كاراته در دو بخش كمیته و كاتای آقایان و بانوان در این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، حسین محمودی با بیان این خبر افزود: مسابقات انتخابی سبك‌های كنترلی كاراته بانوان استان خراسان رضوی به منظور تشكیل تیم منتخب كاراته بانوان این استان در رده های سنی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان در روز جمعه 6 بهمن در سالن آینده سازان مجموعه ورزشی تختی مشهد برگزار خواهد شد.

وی افزود: رقابت‌های انتخابی سبك‌های آزاد كاراته آقایان خراسان رضوی نیز با حضور كاراته‌كاران تمامی رده‌های سنی از شهرستان های مختلف استان در سالن كاراته مجموعه ورزشی آستان قدس رضوی در روز جمعه 6 بهمن‌ماه برگزار خواهد شد.

سرپرست هیات كاراته خراسان رضوی ادامه داد: تیم كمیته بانوان و آقایان خراسان رضوی اواخر بهمن‌ماه به رقابت‌های كاراته قهرمانی كشور كه در شهرستان اراك برگزار خواهد شد اعزام می‌شود و كاتاروهای استان نیز اوایل اسفندماه در این رقابت‌ها كه به میزبانی استان مركزی برگزار خواهد شد حضور خواهند داشت.

محمودی درخصوص تیم سوپرلیگی كاراته ابومسلم خراسان اظهار داشت: حضور تیمی با نام ابومسلم در لیگ برتر كاراته كشور باعث خوشحالی خواهد بود و شرایطی را ایجاد خواهد كرد تا در سال‌های آینده، مربیان و كاراته‌كاران بومی نیز امكان حضور در این تیم را داشته باشند

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر