کد خبر: 40619 A

نخستین حضور تنیس روی میز ایران در پروتورهای سال جدید میلادی؛

نوشاد عالمیان برترین راکت به دست ایران با رنکینگ جهانی 54 تنها نماینده ایران در جمع برترین های جهان است که با حریفان خود دست و پنجه نرم خواهد کرد.

رقابت های تورجهانی قطر از دوم الی ششم اسفند ماه در دوحه برگزار می شود و برترین های جهان در این رقابت ها به میدان می روند.

به گزارش ایلنا، دوحه قطر دوم تا ششم اسفندماه میزبان برترین های جهان خواهد بود که تیم ملی چین با بزرگان خود در این پیکارها حاضر می شود.

نوشاد عالمیان برترین راکت به دست ایران با رنکینگ جهانی 54 تنها نماینده ایران در این رقابت ها است که با حریفان خود دست و پنجه نرم خواهد کرد.

عالمیان در این پیکارها سید 29 است و از حضور در مرحله گروهی معاف خواهد بود. با پایان مهلت ثبت نام221 بازیکن از 36 کشور جهان برای حضور در این پیکارها اعلام آمادگی کرده اند.

در این مسابقات شوشین، ژانگ جیک، مالونگ و وانگ هائو نفرات اول تا چهارم رنکینگ جهانی از چین، دیمتری اوتچاروف با رتبه جهانی هشت از آلمان و چیه چیوانگ از تایپه با رنک هفتم و برخی دیگر از چهره های سرشناس جهان حضور دارند.

مسابقات تورجهانی قطر یکی از معتبرترین رقابت های در سطح جهان است که دارای رنکینگ جهانی و 148 هزار و 400 دلار جایزه نقدی است.

پینگ پنگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر