کد خبر: 4091 A

مدرس بین‌المللی فدراسیون جهانی ورزش‌های همگانی:

فدراسیون ورزش‌های همگانی ایران با برگزاری موفقیت‌آمیز کارگاه بین‌المللی باشگاه‌های ورزشی دوست‌دار سلامت با حضور بیش از 70 شرکت کننده نشان داد در برگزاری دوره‌های بین‌المللی بسیار حرفه‌ای عمل می‌کند.

شرکت بیش از 70 نفر در کارگاه بین‌المللی باشگاه‌های دوست‌دار سلامت نشان داد، ایران در برگزاری این دوره‌ها حرفه‌ای عمل می‌کند.

به گزارش ایلنا، جورما ساولا، مدرس بین‌المللی فدراسیون جهانی ورزش‌های همگانی (TAFISA) در خصوص برگزاری کارگاه بین‌المللی باشگاه‌های ورزشی دوست‌دار سلامت اظهار داشت: فدراسیون ورزش‌های همگانی ایران با برگزاری موفقیت‌آمیز کارگاه بین‌المللی باشگاه‌های ورزشی دوست‌دار سلامت با حضور بیش از 70 شرکت کننده نشان داد در برگزاری دوره‌های بین‌المللی بسیار حرفه‌ای عمل می‌کند.

وی ادامه داد: فدراسیون ورزش‌های همگانی ایران در 3 سال گذشته اقدام به برگزاری 3 دوره بین‌المللی کرده که نه تنها از لحاظ فنی و علمی در سطح قابل ملاحظه‌ای برگزار شده، بلکه از لحاظ برگزاری و ساماندهی دوره‌ها نیز بسیار تحسین برانگیز بوده است.

مدرس بین‌المللی فدراسیون جهانی ورزش‌های همگانی در ادامه به اشتیاق شرکت‌کنندگان و مشارکت فعال آنها در ارائه الگوهای مناسب در کارگروه‌‌های برگزار شده اشاره کرد و افزود: این دو فاکتور نشان داد افراد شرکت‌کننده از سطح دانش و آگاهی بالایی برخوردار بودند، ضمن اینکه انتخاب نفرات شرکت‌کننده در این دوره بسیار هوشمندانه و حساب شده بوده است.

ساولا در پایان عنوان کرد: با توجه اینکه موضوعات و ایده‌های مطرح شده در این کارگاه بین‌المللی توسط فدراسیون جمع‌بندی و به ارگانها، نهادها، فدراسیونها، باشگاه‌ها ارسال می‌شود، بدون شک افراد بیشتری از دستاوردهای این کلاس بهره‌مند خواهند شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر