کد خبر: 4096 A

به دلیل عدم صدور روادید؛

یگیری‌های کمیته روابط بین الملل فدراسیون وزنه برداری به سرانجام نرسید و با وجود همکاری خوب وزارت امور خارجه و همین طور اداره کل اروپای شرقی، این تیم نتوانست روادید کشور اسلواکی را در موعد مقرر دریافت کند.

تیم ملی وزنه‌برداری نوجوانان کشورمان به دلیل صادر نشدن روادید از سوی سفارت اسلواکی، فرصت حضور در رقابت‌های جهانی را از دست داد.

به گزارش ایلنا، طبق برنامه‌ریزی قبلی قرار بود کاروان تیم وزنه‌برداری کشورمان متشکل از حسین رضازاده رئیس فدراسیون، کوروش باقری مدیر تیم های ملی، جواد خوشدل مربی تیم و 7 ورزشکار نوجوان بامداد امروز تهران را به مقصد وین ترک کنند و از آنجا راهی کاسیک، شهر محل برگزاری رقابتهای قهرمانی نوجوانان جهان شوند اما پیگیری‌های کمیته روابط بین الملل فدراسیون وزنه برداری به سرانجام نرسید و با وجود همکاری خوب وزارت امور خارجه و همین طور اداره کل اروپای شرقی، این تیم نتوانست روادید کشور اسلواکی را در موعد مقرر دریافت کند.

به گفته مدیر روابط بین الملل فدراسیون وزنه برداری وجود مشکل فنی در خطوط ارتباطی و سرویس اطلاع رسانی و صدور روادیدسفارت اسلواکی در تهران دلیل اصلی عدم صدور به موقع روادید برای تیم ملی وزنه برداری نوجوانان بود. کارکنان این سفارتخانه به دلیل همین مشکل فنی طی هفته‌های گذشته هیچ گونه درخواستی را برای صدور ویزا پذیرش نکردند.

سومین دوره رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی نوجوانان جهان از روز سه شنبه 28 شهریور آغاز می شود و تا شنبه اول مهر ماه ادامه خواهد داشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر