کد خبر: 42713 A

علیرضا حبیبی:

تیم هندبال ثامن‌الحجج(ع)مشهد 22 امتیازی شد و با تفاضل گل 15 نسبت به تیم فولاد مبارکه سپاهان در رده دوم جدول لیگ برتر قرار گرفت.

سرمربی تیم هندبال ثامن‌الحجج (ع)مشهد گفت: در كرمان با رفتارهای دور از انتظار برخی تماشاچیان مواجه شدیم.

به گزارش ایلنا، علیرضا حبیبی كه تیمش دیروز 13 بهمن‌ماه در هفته چهاردهم لیگ برتر هندبال با پیروزی 29 بر 25 مقابل میزبانش تیم هندبال صنعت مس كرمان در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفت، عنوان كرد: رفتارهای تماشاچیان میزبان شرایط بدی را برای تیم ما ایجاد كرده بود و تمركز بازیكنان را در هنگام زدن ضربات آخر از بین می برد.

وی با اشاره به پرتاب بطری از سوی سكوها به طرف بازیكنان و اصابت آن به صورت یكی از شاگردانش و مصدومیت جزئی آن اظهار كرد: ما در مشهد از تمامی تیم‌ها به طور ویژه پذیرایی و میزبانی می كنیم و انتظار چنین رفتارهایی را نداشتیم.

سرمربی تیم هندبال ثامن‌الحجج(ع)مشهد با بیان اینكه بازی خوبی را در نیمه اول مقابل تیم صنعت مس كرمان شاهد بودیم عنوان كرد: از 95 درصد بازیكنان در این دیدار استفاده كردیم و توانستیم مقابل این تیم سرسخت با اختلاف 4 گل پیروز شویم.

وی با اشاره به دیدار حساس روز پنجشنبه 19 بهمن‌ماه تیمش در سالن شهید بهشتی مشهد مقابل تیم هندبال ستاره فروغ كرمان اظهار كرد: در روز جمعه 20 بهمن نیز دیدار دو تیم رقیبمان فولاد مباركه سپاهان اصفهان و ثامن‌الحجج(ع) سبزوار برگزار خواهد شد كه نتیجه این دیدار از حساسیت بالایی برخوردار خواهد بود.

تیم هندبال ثامن‌الحجج(ع)مشهد با این پیروزی 22 امتیازی شد و با تفاضل گل 15 نسبت به تیم فولاد مبارکه سپاهان بعد از این تیم در رده دوم جدول رده‌بندی لیگ برتر هندبال قرار گرفت.

تیم هندبال ثامن‌الحجج(ع)
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر