کد خبر: 42799 A

لیگ تیراندازی با کمان؛

دور دوم مسابقات لیگ تیراندازی با کمان با صدرنشینی کمانداران فولاد ماهان پیگیری شد.

دور دوم مسابقات لیگ تیراندازی با کمان با صدرنشینی کمانداران فولاد ماهان پیگیری شد.

به گزارش ایلنا، دور دوم مسابقات لیگ تیراندازی با کمان به میزبانی دانشگاه عتیق اصفهان برگزار شد که در رشته ریکرو آقایان تیم الوند همدان 3، 2 بر تیم دانشگاه نیروی انتظامی غلبه نمود، فولاد ماهان اصفهان با همین نتیجه تیم دانشگاه عتیق اصفهان را شکست داد.

بافق یزد با امتیاز 4 بر یک بر تیم تعطیلات آرام اصفهان غلبه کرد. در پایان دور دوم این رشته تیم فولاد ماهان اصفهان با 8 امتیاز، بافق یزد با 7، دانشگاه عتیق اصفهان با 5، الوند همدان با 4، دانشگاه نیروی انتظامی با 4 و تعطیلات آرام اصفهان با یک امتیاز، مکان‌های اول تا ششم را در اختیار دارند.

در رشته ریکرو بانوان دور اول آن برگزار شد که تیم دانشگاه علوم پزشکی گیلان با امتیاز 3 بر 2 بر تیم الوند همدان غلبه کرد و فولاد ماهان اصفهان نیز با همین نتیجه بر تیم دانشگاه عتیق اصفهان پیروز شد.

در رده‌بندی بانوان تیم‌های فولاد ماهان اصفهان و دانشگاه علوم پزشکی گیلان هر کدام با 3 امتیاز، دانشگاه عتیق اصفهان و الوند همدان با دو امتیاز در مکان‌های اول تا چهارم قرار گرفته اند.

همایش کاربرد اصول روانشناسی در تیراندازی با کمان در تهران برگزار می‌شود

همایش یک روزه کاربرد اصول روانشناسی در تیراندازی با کمان با حضور مربیان مجرب و مسئولین کمیته های استعدادیابی هیات‌های استانی در تاریخ 21 /11 /91 از ساعت 30 /8 لغایت 17 در محل آکادمی ورزش شهروندی برگزار خواهد شد.

در این همایش محمد کاظم واعظ موسوی، خسرو حمزه و خانم‌ها زهرا کاشانی نسب و الهام محمودی بحث‌های مورد نظر را بیان خواهند نمود.

لیگ تیراندازی با کمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر