کد خبر: 42978 A

قهرمانی آسیا 2013 هندوستان؛

دومین مرحله از اردوی تیم ملی دوچرخه سواری ایران در بخش آقایان به منظور حضور در مسابقات قهرمانی آسیا 2013 هندوستان با حضور 14 رکابزن آغاز شد.

دومین مرحله از اردوی تیم ملی دوچرخه سواری ایران در بخش آقایان به منظور حضور در مسابقات قهرمانی آسیا 2013 هندوستان با حضور 14 رکابزن آغاز شد.

به گزارش ایلنا، دومین مرحله از اردوی تیم ملی دوچرخه سواری ایران در بخش آقایان و در مواد استقامت و نیمه استقامت از امروز شنبه پانزدهم بهمن در پیست دوچرخه سواری مجموعه ورزشی آزادی آغاز شد.

مرحله نخست اردوی تیم ملی از 20 دی ماه با حضور 27 دوچرخه سوار در پیست دوچرخه سواری مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد که در پایان 14 رکابزن جواز حضور در مرحله دوم اردو را به دست آوردند.

براین اساس مهدی سهرابی، حسین ناطقی، حسین عسگری، حسین علیزاده، محمد رجبلو، علیرضا حقی، بهنام خلیلی خسروشاهی، حامد جنت، احمد قمری، حامد عبادی، موسی مصطفویی، امیر کلاهدوز، علی خادمی و آروین معظمی گودرزی در این مرحله از اردو زیر نظر محمود وفایی مربی نیمه استقامت و حسن آریانفرد مربی استقامت تمرینات خود را پیگیری می کنند.

گفتنی است، سی و سومین دوره مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا در رده سنی بزرگسالان و بیستمین دوره رقابت های جوانان، از 17 الی 27 اسفند ماه سال جاری در بخش های بانوان، آقایان و زیر 23 سال مردان و در مواد پیست و جاده و در سطح یک اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری (UCI) به میزبانی کشور هندوستان و در شهر "دهلی نو" برگزار می شود.

در این دوره از رقابت ها، رکابزنان از تاریخ هفدهم الی بیست و یکم اسفند ماه در مواد پیست و از تاریخ 23 الی 27 در مواد جاده با یکدیگر به رقابت می پردازند.

 

دوچرخه سواری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر