کد خبر: 43125 A

با حضور 80 مرشد و مربی برتر کشور؛

سید امیرحسینی، دانیال تیماجی، علیرضا حساس، سید عبدالله سجادی، عباس نمازیان، صفر قاسمی، غلامحسن محمد پناهی ها، از مدرسین این دوره آموزشی بودند.

فدراسیون‌های ملی و بین‌المللی كشتی پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای ویژه ورزشكاران و مربیان سراسر كشور، دوره استاندارد سازی روش تدریس ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی را از 11 تا 14 بهمن ماه 1391 در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار نمودند.

به گزارش ایلنا، این دوره با حضور 80 مرشد و مربی برتر از استان‌های تهران، کرمان، کرمانشاه، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، همدان، خراسان جنوبی، یزد، قزوین، مرکزی، سمنان، ایلام، فارس، مازندران، البرز، کردستان و قم و با سخنرانی سید امیرحسینی(دبیرکل IZSF)، محمد خوش جان(رییس کمیته فنی IZSF و نایب رییس FIPZ) و سید عبدالله سجادی مشاور امور فنی ریاست IZSF آغاز شد.

ورود به گود، جرگه زدن، شنو و نرمش، کلیات یکسان‌سازی، میل‌گیری، میل بازی و پازدن، سنگ، انواع چرخ، پای آخر، کباده، دعا و خروج از گود(مهارت‌های انفرادی و تیمی)، نقش مربی و اصول ارزشی و اخلاقی مربیگری و فرهنگ و آداب زورخانه، علم تمرین، برخورد با آسیب‌های ورزشی، کشتی پهلوانی از سرفصل‌های دروس این دوره محسوب می‌شود.

سید امیرحسینی، دانیال تیماجی، علیرضا حساس، سید عبدالله سجادی، عباس نمازیان، صفر قاسمی، غلامحسن محمد پناهی ها، از مدرسین این دوره آموزشی بودند.

این دوره با سخنرانی محسن مهرعلیزاده (رییس IZSF) و محمدرضا طالقانی (رییس FIPZ) به پایان رسید.

در پایان گواهی شرکت در دوره به مربیان و مرشدان شرکت کننده تقدیم و مقرر شد افرادی که دارای شرایط آموزش این رشته ورزشی در جوامع بین الملل باشند به کشورهای خارجی اعزام شدند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر