کد خبر: 43131 A

دوچرخه‌سواری قهرمانی آسیا-هندوستان؛

در این دوره از اردوی تیم ملی، رکابزنان در مواد نیمه استقامت زیر نظر محمود وفایی و در مواد استقامت زیر نظر حسن آریانفرد تمرینات خود را پیگیری می‌کنند.

دومین مرحله از اردوی تیم ملی دوچرخه سواری کشورمان در رده سنی جوانان، به منظور حضور در مسابقات قهرمانی آسیا 2013 هندوستان، از سه شنبه آغاز می‌شود.

به گزارش ایلنا، دومین مرحله از اردوی تیم ملی دوچرخه سواری در بخش آقایان و در رده سنی جوانان و در مواد استقامت و نیمه استقامت، از سه شنبه هفدهم بهمن در پیست دوچرخه سواری مجموعه ورزشی آزادی آغاز می‌شود.

نخستین مرحله از اردوی آماده سازی رکابزنان جوانان، از سوم بهمن در پیست دوچرخه سواری مجموعه ورزشی آزادی با حضور 17 رکابزن برگزار که در پایان اسامی نفرات راه یافته به مرحله دوم به این شرح اعلام شد: مهدی عبدالهی از کرمان، علی اکبر زارعی از یزد، شهریار رودی خراسان رضوی، آرشام فرزاد از لرستان، محسن زرکار از اصفهان و علیرضا سیفی از همدان.

در این دوره از اردوی تیم ملی، رکابزنان در مواد نیمه استقامت زیر نظر محمود وفایی و در مواد استقامت زیر نظر حسن آریانفرد تمرینات خود را پیگیری می‌کنند.

سی و سومین دوره مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا در رده سنی بزرگسالان و بیستمین دوره رقابت‌های جوانان، از 17 الی 27 اسفندماه سال‌جاری در بخش‌های بانوان، آقایان و زیر 23 سال مردان و در مواد پیست و جاده و در سطح یک اتحادیه بین‌المللی دوچرخه‌سواری (UCI)، به میزبانی کشور هندوستان و در شهر دهلی نو برگزار می‌شود.

در این دوره از رقابت‌ها، رکابزنان از تاریخ 17 الی 21 اسفندماه در مواد پیست و از تاریخ 23 الی 27 در مواد جاده با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر