کد خبر: 43155 A

با میزبانی تهران؛

در نظر داریم این مسابقات را به صورت بین المللی برگزار کنیم تا روز به روز کاراته آزاد هم در مسیر پیشرفت قرار گرفته و علاقه‌مندان بیشتری جذب آن شوند.

دومین دوره مسابقات جایزه بزرگ کیوکوشین کاراته با نام جام دوستی به مناسبت گرامیداشت سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 27 بهمن ماه در سالن شهید معتمدی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، علی اژدرکش، رئیس ستاد برگزاری مسابقات جام دوستی در همین ارتباط گفت: دومین دوره پیکارهای جام دوستی قرار است با حضور یک تیم از هر سبک کیوکوشین و در 5 وزن در بخش کومیته برگزار شود که تیم کیوکوشین تزوکا که پایه‌گذار این رقابت‌هاست با 2 تیم در این مسابقات شرکت می کند.

وی افزود: اولین دوره این رقابت‌ها با موفقیت برگزار شد و بنا داریم سال آینده کاتا را نیز به بخش مسابقه اضافه کنیم. اردوهای آمادگی تیم کیوکوشین تزوکا برای حضور قدرتمند در این رقابت‌ها از پاییز امسال برپا شده و امیدواریم در این دوره نتایج بهتری نسبت به دوره گذشته کسب کنیم.

وی ادامه داد: پس از برگزاری چند دوره این پیکارها و شناسایی نقاط قوت و ضعف، در نظر داریم این مسابقات را به صورت بین المللی برگزار کنیم تا روز به روز کاراته آزاد هم در مسیر پیشرفت قرار گرفته و علاقه‌مندان بیشتری جذب آن شوند.

اژدرکش در خصوص جوایز این مسابقات گفت: در نظر داریم به نفر اول 20 میلیون، نفر دوم 10میلیون و نفر سوم 5میلیون ریال علاوه بر مدال و کاپ قهرمانی اهدا کنیم ضمن اینکه جوایز تیمی و کاپ اخلاق هم به تیمها داده خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر