کد خبر: 43300 A

با حضور نماینده مردم كاشان و آران و بیدگل؛

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با حضور نماینده مردم شهرستانهای كاشان و آران و بیدگل و بیش از 3 هزار نفر شهروند كاشانی برگزار شد.

ایلنا - كاشان: همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با حضور  نماینده مردم شهرستان‌های  كاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی و بیش از 3 هزار نفر شهروند  كاشانی در این شهرستان برگزار شد.

مهدی نادعلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در كاشان، هدف از اجرای این همایش را ایجاد لحظات مفرح و ترویج روحیه­ی­ شادابی و نشاط برای خانواده ­ها، فراهم کردن لحظاتی به یادماندنی و ترویج فرهنگ ورزش در حفظ سلامت عنوان کرد.

وی افزود: در این همایش بزرگ که با حضور بیش از 3 هزار شهروند علاقمند به ورزش به همت اداره ورزش و تفریحات سالم سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان برگزار شد، مسئولین و شخصیت های برجسته، سیاسی، علمی، اجتماعی و فرهنگی شهرستان نیز شرکت کردند.

به گفته وی، خانواده ­ها مسیر 6 کیلومتری از مسجد جوادالائمه راوند به طرف تپه های نورالشهداء شهید اردهال را با پای پیاده طی کردند.

نماینده مردم شهرستان‌های کاشان و  آران و بیدگل در مجلس نیز در این همایش تاکید کردند: مسئولین شهرستان کاشان در برآوردن مطالبات و انتظارات اجتماعی و شهروندی و مردم ولایت مدار راوند تلاش و کوشش بسیاری داشته باشند.

عباسعلی منصوری با ابراز خرسندی از برگزاری اینگونه همایش‌­های بزرگ خانوادگی گفت: امید است در آینده­‌های نه چندان دور شاهد تشکیل شهری مستقل برای راوند کاشان باشیم.

در پایان این همایش به بیش از 50 نفر از شرکت کنندگان هدایای از قبیل کمک هزینه مشهد مقدس، راهیان نور، لوازم خانگی و لوازم ورزشی اهداء شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر