کد خبر: 43402 A

جودو بین المللی گرجستان/

در ادامه رقابت های روز دوم از مسابقات بین المللی جودو گرجستان، جواد محجوب با برتری مقابل حریفان به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد.

در ادامه رقابت های روز دوم از مسابقات بین المللی جودو گرجستان، جواد محجوب با برتری مقابل حریفان به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد.

به گزارش ایلنا، محمد جمالی در وزن 90- کیلوگرم نیز که اولین پیکار خود حریف بلاروسی را شکست داد، در دومین دیدار خود نتیجه را با یک امتیاز یوکو به مراد رجبلی از آذربایجان واگذار کرد و از گردونه رقابت ها خارج شد.

امیر قاسمی نژاد که در دو مبارزه قبلی خود نمایندگان گرجستان و رومانی را شکست داده بود، در مبارزه سوم به مصاف تاکانوری از ژاپن رفت و با ضربه فنی نتیجه را به حریف خود واگذار کرد و به گروه بازنده ها رفت. قاسمی نژاد در گروه بازنده ها با سوکنیای نفر 34 رنکینگ جهانی از مجارستان پیکار خواهد داشت.

جواد محجوب نماینده وزن 100- کیلوگرم ایران به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد. وی پس از استراحت در دور نخست، گئورگی کاوترادزه از گرجستان را با 2 امتیاز یوکو و یک امتیاز وازاری از پیش رو برداشت.

وی در مرحله یک چهارم نهایی مقابل ماگومدوف از روسیه قرار گرفت و با کسب یک امتیاز وازاری و در نهایت با اجرای فن در کمتر از 2 دقیقه صاحب پیروزی شد و پای به مرحله نیمه نهایی گذاشت. محجوب برای صعود به فینال باید به دیدار لاشا گورولی از کشور میزبان برود.

رقابت های بین المللی جودو گرجستان در تفلیس جریان دارد.

جودو بین المللی گرجستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر