کد خبر: 43423 A

از سوی اتحادیه بیلیارد و اسنوکر تایلند(BSAT)

حسین وفایی از سوی اتحادیه بیلیارد و اسنوکر تایلند(BSAT) به دومین دوره مسابقات رنکینگ تایلند که از تاریخ 30 بهمن لغایت 6 اسفند ماه برگزار می شود، دعوت شد.

حسین وفایی از سوی اتحادیه بیلیارد و اسنوکر تایلند(BSAT) به دومین دوره مسابقات رنکینگ تایلند که از تاریخ 30 بهمن لغایت 6 اسفند ماه برگزار می شود، دعوت شد.

به گزارش ایلنا، در طول مدت ده سال گذشته، اتحادیه بیلیارد و اسنوکر تایلند(BSAT) یک سری مسابقات پی در پی و متوالی رنکینگ اسنوکر را برای 64 بازیکن برتر کشور تایلند در بخش یک شامل 7 رویداد و مسابقه رنکینگ برگزار كرده است.

دور مقدماتی، از مرحله یک سی و دوم نهایی تا مرحله یک شانزدهم نهایی در هر رویداد به منظور جستجو و مشخص كردن بازیکنان مرحله یک هشتم نهایی برای رقابت در مرحله نهایی این مسابقات در استان های مختلف کشور تایلند برگزار می شده است. روزانه یک مسابقه از مرحله یک هشتم نهایی تا نیمه نهایی تحت پوشش زنده تلویزیونی کابلی قرار می گیرد و دیدار نهایی در سرتاسر کشور تایلند پخش خواهد شد.

این رویدادهای رتبه بندی (رنکینگ) مورد استقبال میلیون ها طرفدار اسنوکر در طول 10 سال گذشته در کشور تایلند قرار گرفته و همه این رویدادها را پیگیری و دنبال می کردند. رویداد رنکینگ دوم و پیش روی ما در این فصل در استان سوفانبیوری (Suphanburi) – تایلند و در هتل PATCHARAاز تاریخ 24-18 فوریه 2013 مصادف با (30 بهمن 1391 تا 6 اسفند ماه 1391) برگزار خواهد شد.

اتحادیه بیلیارد و اسنوکر تایلند، از حسین وفایی به منظور شرکت در این مسابقات قهرمانی به عنوان یک بازیکن خارج از سهمیه (سهمیه میزبان) دعوت كرده است. برای ایشان بلیط هواپیمایی رفت و برگشت (بلیط دو سره) از ایران به بانکوک و از بانکوک به شهر مکان مسابقات و بالعکس تهیه و تدارک خواهد شد.

اتحادیه بیلیارد و اسنوکر تایلند (BSAT) مبلغ جایزه نقدی این مسابقات در مرحله یک هشتم نهایی به مبلغ 15 هزار بت تایلند را تضمین می كند، حتی اگر وی در مسابقه خارج از سهمیه خود شکست را پذیرا شود. مابقی مبلغ جایزه نقدی بستگی به عملکرد وی در این تورنمنت و اینکه تا چه مرحله ای پیشروی کند خواهد داشت.

گفتنی است، وفایی در تاریخ 28 بهمن ماه عازم تایلند خواهد شد.

بیلیارد، حسین وفایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر