کد خبر: 4598 A

در حضور نمایندگان باشگاه‌ها؛

قرعه کشی مسابقات والیبال قهرمانی کشور در ارومیه برگزار شد تا 19 تیم شرکت کننده در شش گروه با هم رقابت کنند.

قرعه کشی مسابقات والیبال قهرمانی کشور در ارومیه برگزار شد تا 19 تیم شرکت کننده در شش گروه با هم رقابت کنند.

به گزارش ایلنا، این دوره از مسابقات از صبح چهارشنبه در زمین والیبال ساحلی ورزشگاه شش هزار نفری الغدیر ارومیه برگزار می شود.

تیم های شرکت کننده در این مسابقات به صورت زیر در شش گروه تقسیم بندی شدند:

گروه یک: ایمن پارک، فروشگاه تعطیلات نور و شروین بندرترکمن

گروه دو: گسترش نوین کشاورز، بیمه دی ارومیه و جوانان بندرعباس

گروه سه: چای رحمت، آرد اطهر بناب، مینو (ب) و سرمایه گذاری و توسعه کیش

گروه چهار: صدف بندر کوهستک، دانشگاه آزاد (ب) و جوانان هرمزگان

گروه پنج: شهرداری ارومیه (الف)، بخشداری کلاچای و پوشاک چهارفصل آق قلا

گروه شش: دانشگاه آزاد (الف)، مینو (الف) و شهرداری ارومیه (ب)

تیم های اول و دوم این شش گروه به همراه چهار تیم برتر تیم های سوم گروه ها راهی مرحله یک هشتم نهایی می شوند و

در آن مرحله به صورت حذفی با هم روبرو می شوند.

اسامی بازیکنان تیم های شرکت کننده در این مسابقات به شرح زیر است:

چای رحمت: رحمن رئوفی و عظیم جزیده

سرمایه گذاری و توسعه کیش: محمدرضا فرجیان و فردین غفاریان

صدف بندرکوهستک: بهنام توکلی و ابراهیم سنسبیلی

پوشاک چهار فصل آق قلا: بهزاد کاظمی و بهمن سالمی

دانشگاه آزاد (الف): آرش وکیلی و حامد میرزا علی

دانشگاه آزاد (ب): جمال الدین کنعانی پور و حامد مغربی

آرد اطهر بناب: مهدی نقی مقدم پور و رحیم هرگلانی

مینو (الف): کیا شوشتری زاده و بهمن قلی پوری

مینو (ب): امیر شوشتری زاده و هادی جعفری

فروشگاه تعطیلات نور: بهروز مصطفی نژاد و مرتضی شالی کار

شروین بندر ترکمن: شهرام قربانی و رسول بزم جو

بخشداری کلاچای: یوسف دوبنده و شهرام قاسم خواه

جوانان بندرعباس: علیرضا حنیف نژاد و محمد امین شنبه زاده

جوانان هرمزگان: احمد دریانورد و کاظم زودگرد

شهرداری ارومیه (الف): آرش آقاپور و احسان بابایی

شهرداری ارومیه (الف): امیر زیرک و تورج میکاییل زاده

ایمن پارک: پرویز فرخی و آق محمد سلاق

بیمه دی ارومیه: هادی نظری و بهزاد فرید

گسترش نوین کشاورز: رضا نایینی و صابر هوشمند

اعضای کادر اجرایی این دوره از رقابت ها نیز به این شرح است:

سرپرست مسابقات: حسن منصوری

سرپرست فنی: نادر انصاری

مسئول اطلاعات و آمار: مرتضی افجه ای

مسئول زمین های مسابقات: بهرام سلیمانی

سرپرست داوران: محمدرضا کاویان

والیبال ساحلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر