کد خبر: 49213 A

نوربخش در گفت‌وگو با ایلنا:

صحبت های اولیه صورت گرفته ولی چون وی تا خرداد سال آینده محروم است کارها را بدون عجله و با حوصله انجام می دهیم تا در صورت توافق به تیم ما ملحق شود.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی جمهوری آذربایجان گفت: در صورت حضور نفرات اصلی تیم ملی آذربایجان کار برای فرنگی‌کاران ایران سخت می‌شد.

ناصر نوربخش در گفت‌وگو با ایلنا، درخصوص عملکرد تیم ملی ایران در مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی عنوان داشت: راهیابی تیم ملی ایران به فینال مسابقات را تبریک می‌گویم ولی به نظرم نفراتی که روی تشک رفتند با ورزشکارانی که با ما تمرین می‌کردند از نظر کیفیت کاری تفاوت دارند. به نظرم تیم از شادابی لازم به دور است. در صورت تمرکز می‌توانستند نتایج بهتری کسب کنند.

وی درخصوص پیوستن امیر علی‌اکبری به تیم ملی کشتی فرنگی آذربایجان خاطرنشان کرد: صحبت‌های اولیه صورت گرفته ولی چون وی تا خرداد سال آینده محروم است کارها را بدون عجله و با حوصله انجام می‌دهیم تا در صورت توافق به تیم ما ملحق شود.

مربی تیم ملی آذربایجان درخصوص عملکرد تیم ملی این کشور در جام‌جهانی نیز گفت: تیم ما به خاطر شرکت در مسابقات اروپایی با نفرات غیر اصلی به ایران آمده ولی همین نفرات دوم ما روبروی ایران عملکرد خوبی داشته و با نتیجه نزدیک مسابقه را واگذار کردیم. در صورت حضور نفرات اصلی کار برای ایران سخت می‌شد. ما در حال ساختن تیم آذربایجان هستیم و برای تبدیل شدن به یک تیم مدعی دست کم 4 سال زمان نیاز است.

مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی تهران؛
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر