کد خبر: 49238 A

نخستین تمرین برگزار شد؛

دومین جلسه تمرین تیم ملی کاراته بزرگسالان ایران از ساعت 17 الی 19 عصر امروز چهارشنبه در مجموعه ورزشی شهید کبکانیان برگزار خواهد شد.

نخستین تمرین تیم ملی کاراته بزرگسالان ایران در حضور علیرضا سمندر و محسن آشوری دبیر و احمد شقاقی نایب رئیس برگزارشد که در جریان آن اردونشینان با انگیزه بالا به دنبال اثبات شایستگی های خود به کادر فنی بودند.

به گزارش ایلنا، این تمرین از ساعت 9:30 صبح امروز (چهارشنبه) در سالن شهید کبکانیان تهران و زیر نظر اعضای کادر فنی آغاز شد. در ابتدا "مسعود رهنما" مربی تیم ملی کاراته ایران برای دقایقی با اردونشینان به صحبت پرداخت و اهمیت بازی‌های کشورهای اسلامی و دیگر مسابقات پیش رو را برای کاراته‌کاها تشریح کرد.

رهنما شرایط مسابقات انتخابی درون اردویی تیم ملی را که قرار است پنجشنبه و جمعه هفته جاری به صورت دوره‌ای برگزار شود را برای اردونشینان توضیح داد که کاراته‌کاها از نحوه برگزاری مسابقات به صورت دوره‌ای استقبال کردند.

در این تمرین مجید خسروی، کیوان ارزن‌زرین، محمد کیشانی، ایمان سنچولی و دانیال قره ویسی غایب بودند که بنابر اعلام کادر فنی می بایست حداکثر تا عصر امروز خود را به اردو معرفی کنند. همچنین محمد قاسمی که در مسابقات قهرمانی کشور با مصدومیت شدید مواجه شده با لباس شخصی در تمرین حاضر نشد و نظاره گر تلاش هم تیمی‌های خود بود.

کاراته‌کاهای حاضر در اردو با میدانداری منصور حسن‌بیگی از کاراته‌کاهای باتجربه تیم ایران ابتدا به دویدن دور تاتامی و گرم کردن بدن‌های خود پرداخته و سپس حرکات کششی را دستور کار خود قرار دادند. در ادامه کاراته‌کاها تمرینات عمومی و مبارزه‌ای سبکی را برگزار کردند.

دومین جلسه تمرین تیم ملی کاراته بزرگسالان ایران از ساعت 17 الی 19 عصر امروز چهارشنبه در مجموعه ورزشی شهید کبکانیان برگزار خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر