کد خبر: 494 A

قطعا از مانوئل توضیح خواهم خواست؛

شکست مقابل داماش در شرایطی که تیم حریف 10 نفره شده بود، نتیجه تلخی است.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس پس از شكست تیم فوتبال این باشگاه مقابل داماش با بیان اینکه انتظار داشتیم در 5هفته اول کادرفنی که بهترین بازیکنان را در اختیار دارد ما را شاد کند، گفت: با همه دلایلی که وجود دارد ما برابر داماش شکست تلخی را تجربه کردیم و روز سه شنبه قطعا از مانوئل توضیح خواهم خواست.

به گزارش ایلنا، محمد رویانیان پس از شکست پرسپولیس برابر داماش با بیان این مطلب افزود: شکست مقابل داماش در شرایطی که تیم حریف 10 نفره شده بود، نتیجه تلخی است و قطعا چنین جایگاهی در جدول رده بندی شایسته تیمی که بهترین ها را در اختیار دارد نیست.

وی افزود: این درست است که تیم پرسپولیس به واسطه تغییرات عمده در ترکیب بازیکنان و همچنین بهره‌گیری از مربی خارجی نیاز به زمان دارد تا به هماهنگی کامل برسد اما اینکه پرسپولیس در5 بازی اول فصل، 4 امتیاز کسب کند نیز نمی تواند از دیدگاه بنده و هواداران پرسپولیس قابل قبول باشد.

رویانیان تصریح کرد: قول داده بودم 5 هفته اول سکوت کنم و به قولم نیز عمل کردم. طی این مدت سعی کردیم حمایت همه جانبه ای از تیم داشته باشیم. در حال حاضر نیز با توجه به اهمیت دربی و زمان کوتاه باقی مانده تا این بازی، نمی خواهم اظهارنظر یا موضع‌گیری دیگری داشته باشم اما تاکید می کنم که کادرفنی و بازیکنان باید انتظارات به حق هواداران را برآورده کنند و بدانند ماموریت این مجموعه شاد کردن دل هواداران بوده، نه اینکه شاهد این نتایج باشیم.

رویانیان در ادامه گفت: نتیجه نگرفتن تیم به رغم حضور بهترین ها در پرسپولیس قطعا دلایلی دارد. در این باره روز سه شنبه نشستی ویژه با مانوئل خواهم داشت و از وی خواهم خواست تا گزارش جامعی از وضعیت کنونی تیم، مشکلات موجود علل عدم نتیجه‌گیری، عملکرد بازیکنان و راهکارهای خروج از این وضعیت را به ما ارائه کند.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: ما هم به اندازه هواداران پرسپولیس ناراحت هستیم اما لازم است تاکید کنیم با توجه به اهمیت دربی امیدوارم هواداران دلسوز پرسپولیس هوشیار بوده و چه قبل از دربی و چه در حین بازی حمایت قاطعی از تیم داشته باشند.

رویانیان تصریح کرد: به طور حتم رفع مشکلات موجود، مسائل روحی و روانی و تقویت تیم برای حضوری مقتدرانه در دربی باید در برنامه های ما و هواداران باشد. بازیکنان و کادرفنی هم باید بدانند برای بدست آوردن دل هواداران و فراموشی نتایج 5 هفته اخیر باید در دربی از اعتبار پرسپولیس دفاع کرده و نتیجه ای کسب شود که زمینه‌ساز موفقیت های بعدی تیم باشد.

رویانیان در پایان گفت: پنج هفته سکوت و حمایت کردم و حالا هم چون دربی در پیش است سعی می کنم موضع‌گیری دیگری نداشته باشم اما روند کنونی باید متوقف شده و تغییر کند تا انتظارات هواداران برآورده شود. ما برای برآورده شدن این انتظارات تلاش های خود را خواهیم کرد و امیدواریم دربی پایانی بر این نتایج باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر