کد خبر: 49947 A

مسابقات قهرمانی کشور کاتا؛

در رده بندی استانی و در رده سنی جوانان و نوجوانان، استان کرمان اول شد، تهران و کمیته رزمی مساجد مشترکاً دوم شدند و تیم اصفهان در مکان سوم ایستاد.

مسابقات قهرمانی کشور کاتا (انتخابی تیم ملی) جمعه در سالن فجر ساوه با معرفی نفرات برتر رده‌های سنی مختلف در دو بخش انفرادی و تیمی به پایان رسید.

به گزارش ایلنا، در پایان مسابقات قهرمانی کشور که با حضور 316 کاتارو در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان در دوبخش انفرادی و تیمی برگزار شد، نفرات ذیل جواز حضور در مرحله نخست اردوی آماده سازی تیم ملی را کسب کردند:

کاتای انفرادی نوجوانان:

ایمان ذبیحی از تهران مقام اول را کسب کرد، بهنام براتی از کهگیلویه و بویر احمد در جای دوم ایستاد، علیرضا خدری از قم و علی ارچنگی از کرمان مشترکاً عنوان سوم را کسب کردند.

کاتای انفرادی جوانان:

امیر بهادر تدین از تهران عنوان نخست را از آن خود کرد، محمدمهدی احمدی از اصفهان دوم شد، اسماعیل نخعی و معین برکم هردو از کرمان سوم مشترک شدند.

کاتای انفرادی امید:

امیر محمدی بقا از تهران اول شد، پیمان نظام الاسلامی از البرز مقام دوم را کسب کرد، کیان کشفی راد از تهران و مقداد ماهری از گلستان عنوان سوم مشترک را از ان خود کردند.

کاتای انفرادی بزرگسالان:

ابوالفضل شهرجردی از مرکزی مقام نخست را بدست آورد، مسیح چیت ساز از اصفهان در جایگاه دوم قرار گرفت، مهران قربانعلی پور از گلستان و سعید گودرزوند از گیلان هم یک مسابقه برای تعیین نفر سوم برگزار کردند که در پایان قربانعلی پور جواز حضور در مرحله نخست اردوی آماده سازی را در یافت کرد.

کاتای تیمی جوانان(زیر 17سال):

تیم کرمان(1) اول شد، اصفهان(1) در مکان دوم ایستاد، تیمهای کرمان 2 و اصفهان 2 مشترکاً به عنوان سومی رسیدند.

کاتای تیمی بزرگسالان(بالای 17سال):

کمیته رزمی مساجد مقام نخست را کسب کرد، کرمان در جای دوم قرار گرفت، در مبارزه بین تیم‌های تهران و اصفهان، تیم تهران از ادامه مبارزه انصراف داد تا تیم اصفهان به اردوی تیم ملی راه یابد.

در رده بندی استانی و در رده سنی جوانان و نوجوانان، استان کرمان اول شد، تهران و کمیته رزمی مساجد مشترکاً دوم شدند و تیم اصفهان در مکان سوم ایستاد.

در رده سنی امید، تیم‌های تهران، البرز و گلستان به ترتیب در مکانهای اول تا سوم قرار گرفتند.
در رده سنی بزرگسالان هم استان مرکزی و کمیته رزمی مساجد مشترکاً مقام اول را کسب کردند، اصفهان دوم شد و تیم کرمان در جای سوم قرار گرفت.

فدراسیون کاراته زمان برگزاری مسابقه انتخابی مرحله دوم را روز شنبه 19 اسفندماه اعلام کرد  بر این اساس علاوه بر نفرات اول تا سوم مسابقات قهرمانی کشور، در کاتای انفرادی، داود شاهچراغی، سیروس خالقی، مرتضی حسن‌زاده و فرید حقیقی، عضو اعزامی تیم ملی کاراته به مسابقات جهانی پاریس ودر کاتای تیمی هم، تیم تهران متشکل از رضا خداشناس، امیر یاری و جمشید حسینی، کرمان الف با ترکیب مصطفی پورجلالی، عماد میرزایی و حمید عرب‌پور، تیم اصفهان با ترکیب محمد علی باتوانی، محمد رضا باتوانی و محمد باتوانی و نیز تیم کاتای تبریز با ترکیب احد شاهین، آرمین روشنی و فرزاد محمد خانلو تیم اعزامی به مسابقات جهانی پاریس حضور خواهند داشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر