کد خبر: 50615 A

مسابقات واترپلوی قهرمانی كشور - زیر17؛

تیم‌های كرمانشاه - زنجان و تهران - خوزستان برای صعود به فینال مسابقات واترپلو قهرمانی كشور رده سنی زیر 17سال به مصاف یکدیگر می‌روند.

تیم‌های كرمانشاه - زنجان و تهران - خوزستان برای صعود به فینال مسابقات واترپلو قهرمانی كشور رده سنی زیر 17سال به مصاف یکدیگر می‌روند.

به گزارش ایلنا، طبق تقویم اجرایی فدراسیون شنا، مسابقات واترپلو قهرمانی كشور رده سنی زیر 17سال انتخابی تیم ملی كه از صبح شنبه با حضور 7 تیم كرمانشاه، تهران، آذربایجان غربی، زنجان، خوزستان، قزوین و تیم منتخب كه از بازیكنان برتر سایر استان‌ها در این رده سنی تشكیل شده است) در استخر 9دی مجموعه ورزشی شیرودی آغاز شده، صبح امروز یكشنبه با مشخص شدن تیم‌های حاضر در مرحله نیمه نهایی پیگیری شد که ابتدا از گروه A تهران 8 بر 3 كرمانشاه را مغلوب كرد و منتخب 9بر7 آذربایجان غربی را از پیش رو برداشت.

به این ترتیب در پایان دور مقدماتی مسابقات واترپلوی قهرمانی كشور رده سنی زیر 17 سال انتخابی تیم ملی در گروه A تهران،  كرمانشاه و آذربایجان غربی به ترتیب با4،6 و بدون امتیاز اول تا سوم شدند، در گروه B نیز زنجان با  4 امتیاز،خوزستان با 2 امتیاز و قزوین بدون امتیاز اول تا سوم شدند.
همچنین امروز تیم‌های سوم 2 گروه برای كسب جایگاه پنجم با یكدیگر رقابت كردند كه در پایان آذربایجان غربی 7 بر 5 قزوین را شكست داد و توانست جایگاه پنجم را بدست آورد.

عصر امروز در مرحله نیمه نهایی كرمانشاه با زنجان و تهران با خوزستان برای صعود به فینال رقابت‌ها عصر امروز جدال خواهند كرد. این رقابت‌ها ظهر دوشنبه با معرفی تیم قهرمان به پایان می‌رسد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر