کد خبر: 517 A

خسرو قمری:

در بخش آموزش نیز باید كارهای زیربنایی انجام داد و تلاش خواهم كرد كه با برگزاری كلاس‌های مربیگری و داوری دانش مربیان و داوران این رشته ارتقاء یابد.

شرایط برگزاری مجمع عمومی برای انتخابات ریاست فدراسیون دوچرخه سواری كشورمان مهیا است و در این رابطه هیچ مشكل وجود ندارد.

به گزارش ایلنا، خسرو قمری اظهارداشت: فدراسیون بین المللی این رشته ورزشی طی نمابری با برگزاری مجمع برای انتخاب ریاست این فدراسیون موافقت كرده است.

سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری گفت: به عنوان یكی از نامزهای ریاست این فدراسیون اهدافی را در نظر دارم كه در صورت كسب ریاست این فدراسیون آنان را به اجرا خواهم گذاشت.

قمری افزود: توسعه ورزش دوچرخه سواری در بعد همگانی، ارتباط نزدیك با آموزش و پرورش، توسعه ورزش قهرمانی، توسعه و حمایت از باشگاه‌ها در رقابت‌های لیگ به منظور افزایش توان دوچرخه‌سواران در بعد حرفه ای و قهرمانی، به اتمام رساندن پروژه های نیمه تمام، پیست های نیمه كاره و احداث پیست های جدید در مناطق سردسیر، جذب اسپانسرهای قوی برای حمایت بیشتر از دوچرخه‌سواران در رقابت‌های باشگاهی، توجه ویژه به دوچرخه سواری بانوان و حفظ كرامت آنان در این رشته از جمله اهدافی است كه دنبال خواهم كرد.

قمری در ادامه اظهار داشت: در بخش آموزش نیز باید كارهای زیربنایی انجام داد و تلاش خواهم كرد كه با برگزاری كلاس‌های مربیگری و داوری دانش مربیان و داوران این رشته ارتقاء یابد.

وی گفت: اعزام مربیان داخلی به كشورهای صاحب نام این رشته برای افزایش توان آموزشی آنان وهمچنین استفاده از مربیان خارجی كه از دانش روز این رشته برخوردار باشند نیز به عنوان یكی دیگر از راهكارهای موفقیت دوچرخه سواران كشورمان در سطح آسیا و جهان مد نظر است.

سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری گفت: تحقق این امر كه مسولان فدراسیون دوچرخه سواری باید در سطح آسیا و جهان از كرسی های این رشته برخوردار باشند نیز به عنوان یكی دیگر از اهداف مورد نظر می باشد.

وی همچنین انضباط كاری و برنامه‌ریزی را به عنوان یك اصل مدیریتی برشمرد و اظهار داشت: تلاش خواهد شد كه این فدارسیون برای پیشبرد اهداف خود با یك نظم كامل حركت رو به جلو داشته باشد.

وی همچنین توجه به مسایل رفاهی این فدراسیون را مهم برشمرد و خاطرنشان كرد: یكی دیگر از اهداف من ایجاد شرایط مناسب در این راستاست تا افرادی كه دراین فدراسیون متحمل زحمات زیادی می شوند بتوانند در كنار خانواده اقات فراغتی را داشته باشند.

سرپرست فدارسیون دوچرخه سواری گفت: در رابطه با تجهیزات و سخت افزارها نیز برنامه ریزی های مناسبی را در نظر گرفته تا بتوانیم در رقابتهای بازیهای آسیایی كره جنوبی به موفقیت های بهتری نسبت به گذشته این بازیها داشته باشیم.

وی در پایان برقراری رابطه نزدیك و منطقی با وزارت ورزش و كمیته ملی المپیك كشورمان را یكی دیگر از اهداف خود برشمرد.

زنگی آبادی فدراسیون دوچرخه سواری انتخابات کاندیداها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر