کد خبر: 52469 A

لیگ برتر والیبال؛

تیم های كاله و متین ورامین با برتری مقابل حریفان خود به مسابقه نهایی لیگ برتر والیبال راه یافتند.

تیم های كاله و متین ورامین با برتری مقابل حریفان خود به مسابقه نهایی لیگ برتر والیبال راه یافتند.

به گزارش ایلنا، در اولین مسابقه امروز كه از ساعت 15:30 دقیقه برگزار شد، تیم پیكان به مصاف كاله مازندران رفت و با نتیجه 3 بر یك شكست خورد تا از راهیابی به مسابقه فینال باز بماند. این بازی در مرحله پلی اف برگزار شد.

در این مسابقه تیم كاله نتایج ست های اول (25 بر 20)،‌ دوم (28 بر 26) و چهارم (25 بر 23) را به نفع خود رقم زد تا در مجموع كلی 2 بر یك مجوز حضور در بازی فینال را كسب كند. تیم پیكان در ست سوم با نتیجه 25 بر 22 به پیروزی رسید.

در دیگر مسابقه همزمان امروز تیم متین ورامین در سالن شهید گل عباسی میزبان تیم سایپا بود. تیم سایپا دو ست اول و دوم را با نتایج 25 بر 23 و 25 بر 14 به نام خود ثبت كرد و در حالی كه در ست سوم 16 بر 13 از متین ورامین پیش بود، برق سالن قطع شد تا برای دقایقی مسابقه قطع شود.

در ادامه با وصل شدن برق و تامین روشنایی سالن مسابقه ادامه پیدا كرد اما این استراحت به تیم متین فرصت داد تا به خود مسلط شود و ست سوم را با نتیجه 25 بر 23 به سود خود رقم بزند. همچنین نتیجه ست چهارم بازی با نتیجه 25 بر 17 به نفع متین رقم خورد.

حواشی این مسابقه به این جا محدود نشد. در ست پنجم تیم سایپا در حالی كه 14 بر 11 از متین عقب بود زمین مسابقه را به نشانه اعتراض به داوری ترك كرد. بدین ترتیب تیم سایپا جواز حضور در مسابقه نهایی را به دست آورد تا برابر كاله صف آرایی كند.

لیگ برتر والیبال؛
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر