کد خبر: 53299 A

تور دوچرخه‌سواری لانکاوی؛

هجدهمین دوره تور دوچرخه سواری بین‌المللی لانکاوی از سوم اسفند به مدت 10 روز و با حضور 132 رکابزن در قالب 22 تیم و در 10 مرحله برگزار شد.

تور دوچرخه سواری بین المللی لانکاوی مالزی با کسب مقام قهرمانی در رده‌بندی تیم های آسیایی مجموع 10 مرحله توسط تیم پتروشیمی تبریز به اتمام رسید.

به گزارش ایلنا، هجدهمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی لانکاوی از پنج شنبه سوم اسفند به مدت 10 روز و با حضور 132 رکابزن در قالب 22 تیم و در 10 مرحله برگزار شد.

در این دوره از رقابت‌ها، تیم پتروشیمی تبریز با ترکیب علیرضا اصغرزاده، حسین عسگری، امیر کلاهدوز، حسین ناطقی، سعید صفرزاده و مهدی سهرابی به عنوان نماینده کشورمان پا به رکاب شد.

تیم‌هایAsian Racing Team ژاپن، آندورنی جیوکاتولی ایتالیا، آستانا قزاقستان، بلانکو هلند، چمپیون سیستم چین، گارمین شارپ آمریکا، هنگژیان چین، تیم ملی اندونزی، KSPO کره جنوبی، تیم ملی مالزی، MTN Qubeka آفریقای جنوبی، OCBC سنگاپور، اومگا فارما کوئیک استپ بلژیک، ارویکا گرین ادج استرالیا، RTS چین تایپه، سینرژی باکو، یوروپکار فرانسه، نیپودروسا ژاپن، ترنگانو مالزی و یونایتد هلس کر آمریکا در این دوره از رقابت‌ها حضور داشتند.

در نخستین مرحله از این دوره تور دوچرخه سواری، رکابزنان روز پنج شنبه سوم اسفند در مسیر کانگار- کولیم به مسافت 7 /162 کیلومتر با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان؛

در رده بندی انفرادی مرحله اول:

1- "تئو بوس" هلندی از تیم" بلانکو" با زمان 4 ساعت و 17 ثانیه
2- "برایان کوکوارد" فرانسوی از تیم "یوروپکار" با زمان مشابه نسبت به نفر اول
3- "آندریا گواردینی" ایتالیایی از تیم "آستانا" قزاقستان با زمان مشابه نسبت به نفر اول

در رده بندی رکابزنان آسیایی مرحله اول:

1- "انور منان" از تیم باکو
2- حسین ناطقی از تیم پتروشیمی تبریز
3- "صالح محمد" حریف از تیم "ترنگانو" مالزی

در رده بندی تیمی مرحله اول:

1- تیم "یونایتد هلس کر" با زمان 12 ساعت و 51 ثانیه
2- تیم "آستانا" قزاقستان با زمان مشابه نسبت به تیم اول
3- تیم "سینوژی" باکو با زمان مشابه نسبت به تیم اول

دومین مرحله از این دوره تور دوچرخه سواری، جمعه چهارم اسفند در مسیر سردانگ – کوالاکانگسار به مسافت 116 کیلومتر برگزار شد که در پایان؛

در رده بندی رکابزنان آسیایی مرحله دوم:

1- حسین ناطقی از تیم پتروشیمی تبریز با زمان 2 ساعت و 54 ثانیه و 48 صدم ثانیه
2- "کازوهیروموری ژاپنی" از تیم " Asian Racing Team "با زمان مشابه نسبت به نفر اول
3- "صالح حریف" مالزیایی از تیم "ترنگانو" با زمان مشابه نسبت به نفر اول

در رده بندی انفرادی مرحله دوم:

1- "تئو بوس" هلندی از تیم" بلانکو" با زمان 2 ساعت و 54 دقیقه و 48 ثانیه
2- "آندریا گواردینی" ایتالیایی از تیم "آستانا" قزاقستان با زمان مشابه نسبت به نفر اول
3- "آیدیس کروپیس" لیتوانیایی از تیم "اوریکا گرین ادج" با زمان مشابه نسبت به نفر اول

در رده بندی تیمی مرحله دوم:

1- تیم "گارمین شارپ" با زمان 8 ساعت و 44 دقیقه و 24 ثانیه
2- "آندرونی جیوکارتولی" با زمان مشابه نسبت به تیم اول
3- KSPO با زمان مشابه نسبت به تیم اول

در این رده بندی تیم پتروشیمی تبریز در رده شانزدهم قرار گرفت.

مرحله سوم این دوره از تور دوچرخه سواری شنبه 5 اسفندماه در سونگای بیسپوت- کموون هایلند به مسافت 4 /165 کیلومتر برگزار شد که در پایان؛

در رده بندی تیمی مجموع 3 مرحله تور:

1- تیم MTN Qubeka از آفریقای جنوبی با زمان 32 ساعت و 25 دقیقه
2- تیم پتروشیمی تبریز با 6 ثانیه اختلاف نسبت به تیم اول
3- تیم "سینرژی" باکو از آذربایجان با 2 دقیقه و 5 ثانیه اختلاف نسبت به تیم اول

در رده بندی انفرادی مرحله سوم:

1- "میین وانگ" چینی از تیم "هنگژیان" با زمان 3 ساعت و 50 دقیقه و یک ثانیه
2- "خولیان آره دوندو" کلمبیایی از تیم" نیپودهروسا" با 2 دقیقه و 27 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول
3- "ناتان هاس" استرالیایی از تیم "گارمین
شارپ" با 3 دقیقه و 11 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول

مرحله چهارم این تور یکشنبه ششم در مسیر (تاپا – کاپار) به مسافت 168 کیلومتر برگزار شد که در پایان؛

در رده بندی تیم های آسیایی مجموع چهار مرحله تور:

1- پتروشیمی تبریز
2- آستانا قزاقستان
3- هنگژیان چین

در رده بندی انفرادی مرحله چهارم:

1- "فرانچسکو چیچی" ایتالیایی از تیم "وینی فانتینی" با زمان 3 دقیقه و 44 ثانیه و 22 صدم ثانیه
2- "آندره آ گواردینی" ایتالیایی از تیم "آستانا" قزاقستان با زمان مشابه نسبت به نفر اول
3- "آیدیس کرواوپیس" لیتوانی از تیم "اوریکا گرین ادج" با زمان مشابه نسبت به نفر اول

در رده بندی تیمی مجموع چهار مرحله تور:

1- تیم MTN Q آفریقای جنوبی با زمان 43 ساعت و 31 دقیقه و 6 ثانیه
2- پتروشیمی تبریز با 6 ثانیه اختلاف نسبت به تیم اول
3- "سنرژی" باکو آذربایجان با 2 دقیقه و 565 ثانیه اختلاف نسبت به تیم اول

همچنین در رده بندی مجموع چهار مرحله رکابزنان آسیایی، علیرضا اصغرزاده، امیر کلاهدوز و قادر میزبانی به ترتیب در رده های چهارم الی ششم قرار گرفتند.

مرحله پنجم این تور روز گذشته دوشنبه هفتم اسفند در مسیر پروتون – گنتیگ به مسافت 3 /110 کیلومتر برگزار شد که در پایان؛

در رده بندی رکابزنان آسیایی مرحله پنجم:

1- امیر کلاهدوز از تیم پتروشیمی تبریز با زمان 3 ساعت و 13 دقیقه و 21 ثانیه
2- قادر میزبانی دیگر رکابزن این تیم با 53 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول
3- "الکساندر دیاچنکوف" ازبک لز تیم آستانا قزاقستان با یک دقیقه و 39 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول

در رده بندی تیم های آسیایی مرحله پنجم:

1- تیم پتروشیمی تبریز با زمان 9 ساعت و 49 دقیقه و 52 ثانیه
2- تیم آستانا قزاقستان با 4 دقیقه و 42 ثانیه اختلاف نسبت به تیم اول
3- تیم "هنگژیان" چین با 10 دقیقه و 6 ثانیه اختلاف نسبت به تیم اول

در رده بندی انفرادی مرحله پنجم:

1- "جولیان آردوندو مورنو" کلمبیایی از تیم" نیپو" با زمان 3 ساعت و11 دقیقه و 41 ثانیه
2- "پیتر ونینیگ" هلندی از تیم "ارویکا گرین ادج" با 26 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول
3- "ویکتور نینو کوره دور "کلمبیایی از تیم" RTS "چین تایپه با 44 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول

در رده بندی تیمی مرحله پنجم:

1- تیم MTN آفریقای جنوبی با زمان 9 ساعت و 40 دقیقه و 26 ثانیه
2- تیم پتروشیمی تبریز با 9 دقیقه و 26 ثانیه اختلاف نسبت به تیم اول
3- تیم "آندرونی جیوکاتولی" با 9 دقیقه و 36 ثانیه اختلاف نسبت به تیم اول

در رده بندی انفرادی مجموع پنج مرحله رکابزنان آسیایی:

1- "میین ونگ" چینی از تیم "هنگژیان" با زمان 17 ساعت و 46 دقیقه
2- امیر کلاهدوز از تیم پتروشیمی تبریز با 5 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول
3- قادر میزبانی از تیم پتروشیمی تبریز با 58 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول

در رده بندی تیمی مجموع پنج مرحله تور:

1- تیم MTN آفریقایی جنوبی با زمان 53 ساعت و 18 دقیقه و 32 ثانیه
2- تیم پتروشیمی تبریز با 9 دقیقه و 32 ثانیه اختلاف نسبت به تیم اول
3- تیم آندورنی جیوکاتولی با 13 دقیقه و 43 ثانیه اختلاف نسبت به تیم اول

مرحله ششم این تور سه شنبه هشتم اسفند در مسیر مرحله ششم تور در مسیر منتکاب – کوانتان به مسافت 8 /212 کیلومتر برگزار شد که در پایان؛

در رده بندی تیمی مجموع شش مرحله تور:

1- تیم MTNآفریقای جنوبی با زمان 6 ساعت و 2 دقیقه و 22 ثانیه
2- تیم پتروشیمی تبریز با 9 دقیقه اختلاف نسبت به تیم اول
3- تیم "آندرونی جیوکاتولی" ایتالیا با 13 ثانیه اختلاف نسبت به تیم اول

در رده بندی تیم های آسیایی مجموع شش مرحله تور:

1- تیم پتروشیمی تبریز
2- تیم آستانا قزاقستان
3- تیم هنگژیان چین

در رده بندی رکابزنان آسیایی مرحله ششم تور:

1- "می یین وانگ" چینی از تیم "هنگژیان"
2- امیر کلاهدوز از تیم پتروشیمی تبریز
3- قادر میزبانی از تیم پتروشیمی تبریز

مرحله هفتم این تور روز چهارشنبه نهم اسفند در مسیر هفتم تور در مسیر کوانتان- دونگون به مسافت 8 /149 کیلومتر برگزار شد که در پایان؛

در رده بندی تیمی مجموع هفت مرحله تور:

1- تیم MTN آفریقای جنوبی با زمان 77 ساعت و 54 دقیقه و 13 ثانیه
2- تیم پتروشیمی تبریز با 9 دقیقه اختلاف نسبت به تیم اول
3- تیم "آندرونی جیوکاتاولی" با 13 دقیقه اختلاف نسبت به تیم اول

در رده بندی مجموع هفت مرحله رکابزنان آسیایی:

1- "میین وانگ" از تیم هنگژیان
2- امیر کلاهدوز از تیم پتروشیمی تبریز
3- قادر میزبانی از تیم پتروشیمی تبریز

در رده بندی تیم های آسیایی مجموع هفت مرحله تور:

1- تیم پتروشیمی تبریز
2- تیم "آستانا" قزاقستان
3- تیم "هنگژیان" چین

در رده بندی انفرادی مجموع هفت مرحله تور:

1- "آندره آ گواردینی" از تیم "آستانا" قزاقستان با زمان 3 ساعت و 37 دقیقه و 17 ثانیه
2- "فرانپسکو چیچی" از تیم "وینی فانتینی" با زمان مشابه نسبت به نفر اول
3- "آیدیس کروپیس" از تیم "اوریکا گرین ادج" با زمان مشابه نسبت به نفر اول

مرحله هشتم این تور نیز روز پنج شنبه دهم اسفند در مسیر کوالاترنگانو – تاناموا به مسافت 5 /164 کیلومتر برگزار شد که در پایان؛

در رده بندی تیمی مجموع هشت مرحله تور:

1- تیم" MTN "آفریقای جنوبی با زمان 88 ساعت و 44 دقیقه
2- تیم پتروشیمی تبریز با 9 دقیقه اختلاف نسبت به تیم اول
3- تیم " آندرونی جیوکاتولی" با 13 دقیقه اختلاف نسبت به تیم اول

در رده بندی انفرادی مجموع هشت مرحله رکابزنان آسیایی:

1- "میین وانگ" از تیم" هنگژیان"
2- امیر کلاهدوز از تیم پتروشیمی تبریز
3- قادر میزبانی از تیم پتروشیمی تبریز

در رده بندی تیم مجموع هشت مرحله تور:

1- تیم"MTN "آفریقای جنوبی با زمان 88 ساعت و 44 دقیقه
2- تیم پتروشیمی تبریز با 9 دقیقه اختلاف نسبت به تیم اول
3- تیم "آندرونی جیوکاتولی" با 13 ثانیه اختلاف نسبت به تیم اول

در رده بندی تیم های آسیایی مجموع هشت مرحله تور:

1- تیم پتروشیمی تبریز
2- تیم آستانا قزاقستان
3- تیم هنگژیان چین

در رده بندی انفرادی مرحله هشتم تور:

1- "برایان کوکوارد" فرانسوی از تیم "یوروپکار" با زمان 3 ساعت و 36 دقیقه و 47 ثانیه
2- "اندرو فن بریتانیایی" از تیم "اومگا فارما کوئیک استپ"با زمان مشابه نسبت به نفر اول
3- "فرانچسکو چیچی" ایتالیایی از تیم "وینی فانتینی" با زمان مشابه نسبت به نفر اول

مرحله نهم این تور روز گذشته جمعه در مسیر پاسیر پوته – کوالابرانگ به مسافت 6 /123 کیلومتر برگزار شد که در پایان؛

در رده بندی تیم های آسیایی مجموع نه مرحله تور:

1- تیم پتروشیمی تبریز
2- تیم آستانا قزاقستان
3- تیم هنگژیان چین

در رده بندی انفرادی مجموع نه مرحله رکابزنان آسیایی:

1- "میین وانگ" از تیم هنگژیان با زمان 32 ساعت و 16 دقیقه و 43 ثانیه
2- امیر کلاهدوز از تیم پتروشیمی تبریز با 18 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول
3- قادر میزبانی از تیم پتروشیمی تبریز با 58 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول

در رده بندی تیمی مجموع نه مرحله تور:

1- تیم MTN آفریقای جنوبی با زمان 96 ساعت و 51 دقیقه و 7 ثانیه
2- تیم پتروشیمی تبریز با 9 دقیقه اختلاف نسبت به تیم اول
3- تیم آندورنی جیوکاتولی با 13 ثانیه اختلاف نسبت به تیم اول

در رده بندی انفرادی مرحله نهم تور:

1- برایان کوکوارد از تیم یوروپکار با زمان 2 ساعت و 42 دقیقه و 11 ثانیه
2- فرانچسکو چیچی از تیم وینی فانتینی با زمان مشابه نسبت به نفر اول
3- آلن دیویس استرالیایی از تیم اوریکا گرین ادج با زمان مشابه نسبت به نفر اول

مرحله دهم و پایانی این دوره از تور لانکاوی شنبه 12 اسفند در مسیر تامیک کنیر – کوالاترنگانو لوپ به مسافت 8 /114 کیلومتر برگزار شد که در پایان؛

در رده بندی تیمی مجموع 10 مرحله تور:

1- تیم MTN Qubeka آفریقای جنوبی با زمان 104 ساعت و 48 دقیقه و 19 ثانیه
2- تیم پتروشیمی تبریز با 9 دقیقه اختلاف نسبت به نفر اول
3- تیم "آندرونی جیوکاتولی" با 13 دقیقه اختلاف نسبت به نفر اول

در رده بندی تیم های آسیایی مجموع 10 مرحله تور:

1- تیم پتروشیمی تبریز با زمان 104 ساعت و 57 دقیقه و 19 ثانیه
2- تیم آستانا قزاقستان با 7 دقیقه و 34 ثانیه اختلاف نسبت به تیم اول
3- تیم هنگژیان چین با 15 دقیقه و 29 ثانیه اختلاف نسبت به تیم اول

در رده بندی مجموع 10 مرحله رکابزنان آسیایی:

1- "میین وانگ" از تیم هنگژیان با زمان 34 ساعت و 55 دقیقه و 47 ثانیه
2- امیر کلاهدوز از تیم پتروشیمی تبریز با 18 ثانیه اختلاف نسبت به تیم اول
3- قادر میزبانی از تیم پتروشیمی تبریز با 58 ثانیه اختلاف نسبت به تیم اول

در رده بندی انفرادی مرحله دهم:

1-  فرانچسکو چیچی ایتالیایی از تیم وینی فایتینی با زمان 2 ساعت و 39 دقیقه و 4 ثانیه
2- ریکو راجرز" نیوزیلند از تیم سینژری باکو با زمان مشابه نسبت به نفر اول
3- جرمی براون استرالیایی از تیم بلانکو با زمان مشابه نسبت به نفر اول

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر