کد خبر: 54315 A

خسرو قمری:

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: تعلل در صدور روادید رکابزنان اعزامی ایران به رقابت های قهرمانی آسیا هندوستان، فرصت درخشش در مسابقات روز نخست را کمرنگ کرد.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: تعلل در صدور روادید رکابزنان اعزامی ایران به رقابت های قهرمانی آسیا هندوستان، فرصت درخشش در مسابقات روز نخست را کمرنگ کرد.

به گزارش ایلنا، خسرو قمری با بیان این مطلب افزود: مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا در حالی از پنج شنبه هفدهم اسفند به میزبانی کشور هندوستان و در شهر دهلی آغاز می شود که متاسفانه به دلیل تعلل در صدور روادید رکابزنان اعزامی کشورمان به این دوره از رقابت ها، شرایط حضور زودهنگام دوچرخه سواران به این مسابقات فراهم نشد.

وی گفت: پس از تلاش فراوان مسئولان فدراسیون روادید رکابزنان اعزامی ایران به این دوره از رقابت ها، در آخرین ساعات روز گذشته صادر شد که با این وجود اولین گروه دوچرخه سواران ایرانی تنها با اختلافی چند ساعته تا قبل از شروع مسابقات به هند رسیدند.

قمری درباره سطح آمادگی دوچرخه سواران ملی پوش بیان کرد: خوشبختانه با پیگیری تمرینات مستمر و فراهم آوردن شرایط برگزاری تمرینات ملی پوشان در مناطق جنوبی کشور، رکابزنان کشور در سطح آمادگی مطلوبی قرار دارند که امیدوارم شرایط پیش آمده قبل از اعزام در درخشش آنها در این دوره از رقابت ها تاثیر گذار نباشد.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری یادآور شد: تنها دغدغه ما از درخشش در مسابقات قهرمانی آسیا هندوستان منوط به روز نخست رقابت ها است که با توجه به وضعیت جسمانی رکابزنان نباید در مسابقات این روز انتظار کسب بهترین نتایج را از آن ها داشته باشیم.

گفتنی است، سی و سومین دوره مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا در رده سنی بزرگسالان و بیستمین دوره رقابت های جوانان از 17 الی 27 اسفند ماه سال جاری در بخش های بانوان، آقایان و زیر 23 سال مردان و در مواد پیست و جاده و در سطح یک اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری (UCI)، به میزبانی کشور هندوستان و در شهر دهلی نو برگزار می شود.

در این دوره از رقابت ها، رکابزنان از تاریخ هفدهم الی بیست و یکم اسفند ماه در مواد پیست و از تاریخ 23 الی 27 در مواد جاده با یکدیگر به رقابت می پردازند.

دوچرخه سواری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر