کد خبر: 54345 A

برای حضور موفق در لیگ؛

مدیر اسبق تیم های ملی دوچرخه سواری ایران، به عنوان سرمربی مدرسه دوچرخه سواری ایران معرفی شد.

مدیر اسبق تیم‌های ملی دوچرخه سواری، به عنوان سرمربی مدرسه دوچرخه سواری ایران معرفی شد.

به گزارش ایلنا، مدرسه دوچرخه‌سواری ایران که برای دومین سال حضور خود را در رقابت‌های لیگ تجربه می‌کند، به منظور حضور موفق در مسابقات سال آینده لیگ جوانان باشگاه‌های کشور، مجید ناصری را به عنوان سرمربی و رئیس کمیته استعدادیابی و نخبه پروی مدرسه دوچرخه سواری ایران معرفی کرد.

مجید ناصری پیش از این به عنوان سرمربی و مدیر تیم‌های ملی دوچرخه سواری ایران فعالیت می‌کرد. وی نیز همچنین به عنوان اولین مربی ایرانی شاغل در خارج کشور هدایت تیم عراق را برعهده گرفت.

گفتنی است، مجید ناصری از سال 1366 به صورت رسمی فعالیت در رشته دوچرخه سواری را آغاز کرد و در سال 1368 به عضویت تیم ملی در آمد.

وی که رکورد دار رشته های یک کیلومتر، 4 کیلومتر انفرادی، 4 کیلومتر تیمی و 100 کیلومتر است، سابقه حضور در مسابقات بازی های آسیایی پکن، ژاپن و تایلند، قهرمانی آسیا و المپیک بارسلون را دارد.

ناصری از سال 1367 الی 1388 به عنوان مربی در تیم ملی ایران مشغول فعالیت بود و در سال های 1999،2003، 2004 دوره مربیگری را در کشور های مالزی و سوئیس گذراند.

مدیر اسبق تیم های ملی ایران در سال 2012 مدرک مربیگری سطح A را از اتحادیه جهانی دوچرخه سواری دریافت کرد.

ناصری که از سال 1390 به عنوان مربی تیم ملی عراق فعالیت می کرد، با هدف ارتقاء سطح آمادگی تیم ملی این کشور از رده سنی جوانان در سال 91 موفق به کسب 7 مدال در مسابقات کشورهای عربی برای اولین بار در طول تاریخ ورزش این کشور شد.

همچنین وی به عنوان نماینده اتحادیه جهانی دوچرخه سواری UCI و سرداور مسابقات در تور ریاست جمهوری ترکیه، تور المپیا هلند، تور سینکارک اندونزی، مسابقات شمال هلند، کاپ آسیایی مالزی، تور مازندران، تور تفتان حضور داشت.

دوچرخه سواری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر