کد خبر: 63103 A

داود علیزاده خبر داد:

اعزام مرشدان مجرب به دیگر كشورها برای آموزش در سال 92 از برنامه‌های هیات پهلوانی و زورخانه‌ای استان است كه با توجه به اعلام فدراسیون انجام خواهد شد.

رییس هیات پهلوانی و زورخانه‌ای خراسان رضوی گفت: این هیات برنامه‌های خود در سال جدید را با توجه به تقویم فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای كشور تنظیم می كند.

به گزارش ایلنا، داود علیزاده اظهار داشت: اعزام مرشدان مجرب به دیگر كشورها برای آموزش در سال 92 از برنامه‌های هیات پهلوانی و زورخانه‌ای استان است كه با توجه به اعلام فدراسیون انجام خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات پهلوانك‌ها بین نوجوانان و جوانان در سال‌جدید، اعلام كرد: تدابیری نیز برای برگزاری بهتر مسابقات پیشكسوتان باستانی کار در سال جاری اندیشیده شده كه متفاوت از سال گذشته برگزار خواهد شد.

رییس هیات پهلوانی و زورخانه‌ای خراسان‌رضوی از توافق اداره‌کل آموزش و پرورش استان، شهرداری مشهد و این هیات برای آموزش مرشدان جوان خبر داد و افزود: پس از برگزاری دوره آموزشی، ورزش صبحگاهی مدارس استان، توسط این مرشدان برگزار می شود.

علیزاده دیگر برنامه مهم این هیات در سال‌جاری را رتبه‌بندی تمامی باشگاه‌های مشهد و برخی باشگاه‌های شهرستان‌های استان اعلام کرد.

وی در ادامه افزود: اهداء درجه و حكم اختصاصی به پیشكسوتان در سال گذشته از اقدامات مهم هیات پهلوانی و زورخانه‌ای خراسان رضوی بود.

وی تصریح كرد: کسب مقام اول كشتی پهلوانی كشور در رده نوجوانان و جوانان در سال گذشته یكی دیگر از اولویت‌های این هیات بود که محقق شد.

رییس هیات پهلوانی و زورخانه‌ای خراسان‌رضوی با تاکید بر اینکه تحقق برنامه‌های فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای در استان مشروط به اختصاص یافتن بودجه‌های مربوطه و جذب اعتبار لازم است، تصریح كرد: اواخر سال 91 به دلیل مسائل مالی با مشكلات عدیده‌ای روبرو شدیم که امید است در سال 92 شاهد آنها نباشیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر