کد خبر: 63167 A

در آستانه جودوی قهرمانی آسیا؛

سال گذشته با کسب مدال تنها 20 ثانیه فاصله داشتم و بی تجربگی باعث شد حضور در دیدار پایانی و حداقل مدال برنز را از دست بدهم.

عضو تیم ملی جودو گفت: با آمادگی خوبی راهی مسابقات قهرمانی آسیا شدم و فقط کسب مدال در این مسابقات است که برایم راضی‌کننده است.

به گزارش ایلنا، محمد جمالی جودوکار 25 ساله تیم ملی با تجربه 5 سال حضور در میادین رسمی از شاگران امیررضا قمی است که بعد از کسب مدال برنز جوانان آسیا و نقره کوراش جهان تنها به مدال در بیست و یکمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا فکر می‌کند.

وی ادامه داد: سال گذشته با کسب مدال تنها 20 ثانیه فاصله داشتم و بی تجربگی باعث شد حضور در دیدار پایانی و حداقل مدال برنز را از دست بدهم. شاید هم اشتباه داوری بود که امتیازم را ندادند ولی در این دوره به چیزی جز کسب مدال فکر نمی‌کنم.

جمالی ادامه داد: تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشته‌ام. در مراحل مختلف تمرینات جدید حضور داشته‌ام و سختی‌های فراوانی را تحمل کرده و اکنون به لحاظ بدنی در شرایط خوبی هستم. تا روز شنبه که باید به دیدار رقبای خود بروم فرصت دارم تا با رفع خستگی و انجام تمرینات نهایی در محل برگزاری مسابقات به شرایط آرمانی دست یابم.

این عضو تیم ملی درخصوص رقبای خود گفت: جودوکاران ژاپن، کره جنوبی، مغولستان، قزاقستان و ازبکستان رقبای اصلی من در این میدان هستند. اکثر این حریفان را می‌شناسم و با شیوه مبارزه آنها آشنایی دارم ولی من هم آمادگی خوبی دارم و مطمئن باشید رقیبی جدی برای آنها خواهم بود. من فقط در این دوره به مدال فکر می‌کنم و هر چه در توان دارم برای رسیدن به این هدف بکار خواهم گرفت.

وی در پایان گفت: اهداف بزرگی در جودو دنبال می کنم، ولی فعلا" به مسابقات قهرمانی آسیا و کسب مدال در این مسابقات فکر می کنم تا برای مسابقات آینده از جمله قهرمانی جهان و بازیهای آسیایی برنامه ریزی کنم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر