کد خبر: 63402 A

نصر آزادانی:

امیدوارم با کسب بهترین نتیجه و جلب رضایت کادر فنی برای حضور در تیم ملی اعزامی به این مسابقات، سومین مدال طلای جهان را به کلکسیون افتخارات خود اضافه کنم.

 

 

ملی پوش تکواندوکار ایران گفت: رقابت بر روی شیابچانگ تورنمنت بین الملی کلاس A اسپانیا بهترین موقعیت برای ارزیابی سطح آمادگی هوگوپوشان خواهد بود.

به گزارش ایلنا، علیرضا نصر آزادانی ملی پوش وزن 74 کیلوگرم ایران با بیان مطلب فوق افزود: پنجمین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی تکواندو از روز شنبه هفدهم فروردین ماه با حضور19هوگوپوش برتر در مرکز جهانی در حال برگزاری است که با توجه به پیگیری تمرینات فشرده و مستمر در دو نوبت صبح و عصر زیر نظر مربیان تیم ملی، در شرایط مطلوب آمادگی به سر می بریم.

وی درادامه افزود:خوشبختانه تمرینات با نشاط و انگیزه هرچه بیشتر از سوی تکواندوکاران پیگیری می شود و با توجه به این که هوگوپوشان از انگیزه بالایی برای حضور در مسابقات جهانی مکزیک برخوردارند، تمامی نفرات حاضر در اردوی تیم ملی برای حضور در این رقابت ها با تمام توان تمرینات خود را انجام می دهند.

دارنده مدال طلای رقابت های قهرمانی جهان در خصوص روند آماده سازی خود برای حضور موفق در رقابت های پیش رو بیان کرد: با توجه به اجرای تمرینات فشرد ه و مستمری كه دراین چند ماه حضور در اردوی تیم ملی داشتم هم اکنون در سطح آمادگی مطلوبی قرار دارم و با حضور مدام در تمرینات این آمادگی را تا زمان اعزام به مرز 100 درصد خواهم رساند.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر تمرکزم برای حضور موفق در تورنمنت بین المللی اسپانیا است و امیدوارم با کسب بهترین نتیجه و جلب رضایت کادر فنی برای حضور در تیم ملی اعزامی به این مسابقات، سومین مدال طلای جهان را به کلکسیون افتخارات خود اضافه کنم.

نصر آزادانی در خصوص سطح تورنمنت بین المللی اسپانیا بیان داشت: این رقابت ها از سری مسابقات کلاس Aفدراسیون جهانی است و به واسطه حضور تیم های قدرتمندی از کشورهای اروپایی و آسیایی از سطح فنی و کیفی بسیار بالای برگزار خواهد بود.

وی افزود: با توجه به این که این رقابت ها قبل از مسابقات جهانی مکزیک برگزار می شود برای تمامی تیم ها ی حاضر به عنوان شناخت و محک جدی خود برای رقابت های مکزیک محسوب می شود و همین امر موجب خواهد شد تا در اسپانیا شاهد مسابقاتی سخت و نزدیک به هم باشیم.

ملی پوش ایران درپایان افزود: حضور بر روی شیابچانگ اسپانیا و مبارزه با تکواندو کاران مطرح جهان و اسیا محک جدی برای ما خواهد بود تا نتیجه زحمات چند ماه تمرین فشرده و شبانه روزی خود را ببینم و برای حضور موفق در مکزیک نقاط ضعف خود را برطرف کنیم.

تکواندو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر