کد خبر: 6647 A

علیرضا معراجی:

تیراندازان خراسان رضوی در بخش اهداف پروازی اقایان از نظر رنکینگ در رده 10 تا 25 انفرادی کشور قرار دارند.

رئیس هیأت تیراندازی خراسان رضوی عملکرد تیم های تیراندازی استان را در رشته های مخلتف مسابقات قهرمانی کشور مناسب ارزیابی کرد.

به گزارش ایلنا، علیرضا معراجی گفت: این مسابقات از 20 شهریورماه تا 3 مهرماه در تهران برگزار شد و تیراندازان استان در دو بخش بانوان و آقایان موفق به کسب نتایج قابل قبول در این رقابت ها شدند.

وی ادامه داد: تیم تفنگ بادی 10 متر بانوان خراسان رضوی متشکل از سیده زهرا هاشمی، محجوب السادات جلالی و صفیه صحراگرد با کسب یک هزار و 184 امتیاز در مجموع و تنها با یک نمره اختلاف توانست پس از تیم تهران مقام نائب قهرمانی این دوره از رقابت‌ها را کسب کند.

رئیس هیأت تیراندازی خراسان رضوی یادآور شد: تیم آقایان در رشته تفنگ بادی 10 متر بر خلاف سال گذشته که نماینده ای در این رقابت ها نداشت، توانست مقام هشتم تیمی مسابقات قهرمانی کشور را بدست آورد. در بخش انفرادی این رقابت ها و در قسمت بانوان هر سه ورزشکار خراسانی تیم در جمع فینالیست ها حضور داشتند و در نهایت صفیه صحراگرد با مجموع امتیاز 499 به مدال نقره این بخش دست پیدا کرد و 2 تیرانداز دیگر استان نیز مقام های هفتم و هشتم را کسب کردند.

معراجی با اشاره به موفقیت بانوان تیرانداز خراسان رضوی در بخش تفنگ خفیف 50 متر سه وضعیت در این مسابقات گفت: سیده زهرا هاشمی مقام اول انفرادی، صفیه صحراگرد مقام سوم و محجوب السادات جلالی مقام پنجم انفرادی را کسب کردند همچنین در رشته تفنگ خفیف 50 متر درازکش بانوان هم صفیه صحراگرد مقام دوم انفرادی را کسب کرد و محجوب السادات جلالی نیز چهارم شد. در بخش تپانچه بادی 10 متر بانوان تیم خراسان رضوی توانست با 3 پله صعود نسبت به سال گذشته مقام هفتم تیمی را کسب کند و در همین رشته بهاره زمانیان توانست مقام اول جوانان را بدون احتساب اعضاء تیم ملی کسب نماید و به عنوان نماینده استان به اردوی آینده تیم ملی تپانچه جوانان دعوت شود.

رئیس هیأت تیراندازی خراسان رضوی در ادامه گفت: تیم خراسان رضوی که در رشته تپانچه بادی 10 متر آقایان نیز شرکت کرده بود توانست مقام نهم تیمی را بدست آورد و آرمین مجد در این رشته مقام ششم انفرادی را کسب کرد.

معراجی در خصوص رشته تپانچه خفیف آزاد 50 متر اقایان گفت: خراسان رضوی توانست مقام نائب قهرمانی این رشته را در بخش انفرادی توسط آرمین مجد کسب کند.

وی در پایان با اشاره به اولین حضور ورزشکاران استان در بخش اهداف پروازی آقایان گفت: تیراندازان استان که در مسابقات قهرمانی کشور برای اولین بار در دو رشته تراپ و اسکیت شرکت کرده بودند توانستند مقام ششم رشته تراپ را بدست آورد.

گفتنی است، تیراندازان خراسان رضوی در بخش اهداف پروازی اقایان از نظر رنکینگ در رده 10 تا 25 انفرادی کشور قرار دارند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر