کد خبر: 66760 A

دنبال رده نیستیم؛

از ابتدا گفتیم دنبال رده نیستیم و فقط برای تمرین و بازی بهتر آمدیم اما در هر حال مقابل ایران و تماشاگرانش می‌خواهیم مبارزه خوبی را داشته باشیم.

سرمربی تیم لیونینگ چین بعد از ورود به جمع 4 تیم برتر مسابقات باشگاه‌های آسیا گفت: در دومین رویارویی با تیم ایران در مرحله نیمه نهایی تلاش می‌کنیم تا بازی را ببریم و به فینال صعود کنیم.

به گزارش ایلنا، سویی شنگ شنگ درباره پیروزی مقابل قزاقستان گفت: امروز همه بازیکنان به معنای واقعی یک تیم بودند و بهترین بازیکنان ما یعنی شماره 8 توانست بهترین بازی‌اش را انجام دهد و کنترل تیم را در دست داشت.

وی افزود: تیم ما امروز اشتباهاتی داشت اما کمتر از قزاقستان بود. دفاع، سرویس و اسپک خوبی را امروز ارائه دادیم اما قزاقستان اشتباهاتی در حمله داشت، دفاع‌شان اصلا خوب نبود و باعث شد پاسور ما در آماده‌سازی حمله، فقط یک تک دفاع را داشته باشد. قزاقستان یکی از قدرت‌های این مسابقات است چون تنها به یک تیم باخته و مشخص است پیش از این مسابقات تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتند.

شنگ شنگ در مورد بازی با ایران در مرحله نیمه نهایی گفت: امروز دوباره با ایران بازی می‌کنیم. امروز بخشی از بازی ایران و عراق را از تلویزیون دیدیم اما بازی آنها را کامل می‌بینیم تا نقاط ضعف را شناسایی کنیم و بتوانیم این تیم را ببریم. در بازی امروز اگر بازیکن شماره 8 آماده باشد او را به میدان می‌فرستیم چون او نقش رهبر و راهنما را دارد و از نظر روحی و هماهنگی بین بازیکنان بسیار تبحر دارد.

مینگ وی جانگ کاپیتان تیم لیونینگ چین هم گفت: در بازی قبلی با ایران نتایج نشان داد بازی خوبی را انجام ندادیم اما در بازی امروز یک ست و حتی بیشتر را از ایران می‌گیریم. البته از ابتدا گفتیم دنبال رده نیستیم و فقط برای تمرین و بازی بهتر آمدیم اما در هر حال مقابل ایران و تماشاگرانش می‌خواهیم مبارزه خوبی را داشته باشیم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر