کد خبر: 67027 A

والیبال مردان باشگاه های آسیا؛

تیم والیبال کاله مازندران ایران با شکست تیم لیونینگ چین به بازی نهایی باشگاه های مردان آسیا رسید.

تیم والیبال کاله مازندران ایران با شکست تیم لیونینگ چین به بازی نهایی باشگاه های مردان آسیا رسید.

به گزارش ایلنا، مرحله نیمه نهایی والیبال باشگاه های آسیا امروز در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار شد و طی آن تیم کاله مازندران ایران با پیروزی مقابل حریف چینی خود به مرحله فینال این مسابقات راه یافت.

در این بازی که دومین رویارویی دو تیم بود تیم کاله همچون بازی اول دو تیم در مرحله قبل، با نتیجه 3 بر صفر از سد نماینده چین گذشت.
بهروز عطایی همچون بازی های قبل زرینی، قائمی، پتکوویچ، غلامی، علیزاده، موسوی و قرا به به زمین فرستاد تا کار را یکسره کنند. در ست های اول تا سوم تیم کاله در تمام دقایق بازی از حریف خود پیش بود و قدرت خود را به رخ آنها می کشید. این تیم در ست اول با نتیجه 25-12 چینی ها را شکست داد تا ست دوم هم با امتیاز 25-17 به سود کاله تمام شود. اما همچون بازیهای قبلی ست سوم برای کاله به سختی آغاز شد. چینی ها در امتیازات ابتدایی پا به پای نماینده ایران حرکت کردند اما بازیکنان مجددا روحیه خود را باز یافتند و فاصله خود با این تیم را افزایش دادند. کاله این ست را هم با نتیجه 25- 12 به سود خود تمام کرد.
به این ترتیب کاله باید منتظر بازی تیم های چین تایپه و الریان قطر باشد تا با برنده این بازی در مرحله فینال روبه رو شود. تیم چینی هم باید با بازنده این مسابقه برای رده سومی مسابقه دهد.
قضاوت این بازی را یه وانگ از چین تایپه و موسی الیاها از عراق بر عهده داشتند.

نتیجه کلی این بازی به شرح زیر است:
لیونینگ چین - کاله مازندران
(25-12، 25-17، 25-12)

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر