کد خبر: 67342 A

مدعیان تبانی اسناد محکمه‌پسند بیاورند؛

شکست استقلال خوزستان موجب صعود شهرداری تبریز به لیگ برتر شد، نه مساوی شهرداری/ اگر تبانی در کار بود باید در این مسابقه خودش را نشان می‌داد.

ایلنا- تبریز: مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی گفت: فدراسیون فوتبال تابع جوسازی افراد فرصت طلب نباشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اکبر محمودی در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: فدراسیون فوتبال در گام نخست بحث تبانی کادر فنی و سرپرستی تیم فوتبال شهرداری تبریز در لیگ دسته یک، بدون محرز شدن موضوع و ایجاد حاشیه‌های بسیار موجب شده تا جوسازی‌های بسیاری علیه فوتبال آذربایجان‌شرقی به وجود آید.

وی تصریح کرد: این در حالی است که فوتبال آذربایجان‌شرقی در چندین سال گذشته همواره توانایی خود را به فوتبال کشور و حتی آسیا نشان داده و با تماشاگران پرشورو و فهیم خود و ارائه بازی های زیبای تیم تراکتورسازی، گسترش فولاد و شهرداری شور و شعف خاصی در ورزش فوتبال کشور به وجود آورده است.

محمودی خاطرنشان کرد: حضور تیم تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا و اولین تجربه آسیایی این تیم و حضور بیش از 80 هزار تماشاگر در استادیوم یادگار امام(ره) تبریز و میزبانی شایسته مسئولین از تیم‌های پرحاشیه عربی و اذهان و تاکید کردن نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا بر استاندارد بودن و بی نقص بودن رقابت‌ها و صعود تیم گسترش فولاد تبریز با اقتدار به لیگ برتر و سپس تیم شهرداری به عنوان سومین نماینده به سطح اول فوتبال کشور گوشه ای از توانایی این ورزش در استان است.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی افزود: حال با این همه افتخارات نباید فدراسیون فوتبال با جوسازی‌های برخی افراد سودجو، دلسردی را در بین مدیران شهرداری تبریز و استانی به وجود آورده و این در حالی است که شخص شهردار تبریز که یکی از سرداران دفاع مقدس و از خانواده معزز شهداء به عنوان حامی باشگاه شهرداری به هیچ عنوان اجازه دغل بازی و کارهای غیراخلاقی را در امر ورزش به هیچ کس نمی دهد.

محمودی تصریح کرد: همگان می‌دانند شهرداری تبریز در آخرین بازی و رقابت خود تا 5 دقیقه آخر مسابقه از گردونه قهرمانی و صعود مستقیم به لیگ برتر حذف شده بود و باخت تیم استقلال خوزستان موجب صعود تیم شهرداری تبریز به لیگ برتر شد، نه مساوی شهرداری تبریز و اگر تبانی در کار بود باید در این مسابقه خودش را نشان می‌داد.

وی تاکید کرد: به عنوان خادم ورزش استان آذربایجان‌شرقی و حامی جامعه ورزشی به مسئولین فدراسیون فوتبال اعلام می‌کنم در تصمیم‌گیری‌های خود دقت نموده و شأن و منزلت، روحیه و جوانمردی مردم تبریز و آذربایجان را جریحه‌دار نکنند چراکه مردم و مسئولین پیگیر نقطه نظرات مسئولین فدراسیون هستند و امیداورم عزیزان با مستندات کافی و محکمه پسند ادعای تبانی را اثبات و بر جوسازی افراد معلوم‌الحال تکیه نکنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر