کد خبر: 67535 A

پرویز مرادی خبر داد:

جوجیتسوکاران کشورمان علاوه بر شرکت در این تورنمنت، جهت کسب سهمیه برای حضور در رقابت‌های کامبو گیمز روسیه با حریفان خود مبارزه می کنند.

تیم ملی جوجیتسوی ایران اولین مرحله اردوی آماده سازی خود را جهت شرکت در رقابت‌های ایتالیا در آکادمی دنبال می‌کنند.

به گزارش ایلنا، تیم ملی جوجیتسو کشورمان اولین مرحله اردوی آماده‌سازی خود را 27 فروردین ماه در آکادمی ملی المپیک برپا کرده  که پنج شنبه این هفته هم به پایان می‌رسد و قرار است 25 اردیبهشت‌ماه جهت شرکت در تورنمنتی در کشور ایتالیا شرکت نمایند.

سرپرست تیم‌های ملی فدراسیون ورزش‌های رزمی گفت: این مرحله از اردو در حال اتمام است. ما در این مدت تمرینات خود را به صورت صبح و بعد از ظهر دنبال می‌کنیم که صبح‌ها تمرینات بدنسازی همراه با وزنه و بعد از ظهر هم مرور فن را در دستور کار داریم.

پرویز مرادی به آمادگی بالای ملی‌پوشان در تمرینات و شانس مدال در این مسابقات اشاره کرد و گفت: خدا رو شکر در این مدت تمرینات منظمی را داشتیم و امیدواریم با توجه به تمهیداتی که در نظر گرفتیم بتوانیم با 3 طلا و 2 نقره از این مسابقات برگردیم.

تیم ملی کشورمان قرار است با ترکیب، ایمان حاجی‌هاشمی و صابر فقیه در وزن 78-، مسعود جلیلوند 86-، محسن حمیدی 94- و مجتبی اکبری 94+ به همراه سرمربیان این تیم سید امیر خوش‌بین و سید حسام حسینی پای به این رقابت‌ها بگذارند.

جوجیتسوکاران کشورمان علاوه بر شرکت در این تورنمنت، جهت کسب سهمیه برای حضور در رقابت‌های کامبو گیمز روسیه با حریفان خود مبارزه می کنند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر