کد خبر: 67549 A

از ابزارهای قانونی استفاده می‌کنیم؛

سلیمی اسطوره ورزش مازندران و ایران است و نباید عده‌ای با خودخواهی‌های شخصی و غیرمنطقی، این ورزشکار را مایوس و دل‌خسته کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: حمایت از بهداد سلیمی در برابر اتفاقات اخیری که به وجود آمد، حمایت از ورزش مازندران و وظیفه‌ای همگانی است.

به گزارش ایلنا، احمد سعادتمند در مجمع سالانه هیئت وزنه‌برداری مازندران اظهار داشت: در برابر کسانی که می‌خواهند این قهرمان المپیک و جهان را تضعیف کرده و او را از عرصه‌های قهرمانی دور کنند ایستادگی خواهیم کرد و برای دست پیدا کردن به این هدف، از تمام ابزارهای قانونی خود استفاده می‌کنیم.

وی بیان داشت: سلیمی اسطوره ورزش مازندران و ایران است و نباید عده‌ای با خودخواهی‌های شخصی و غیرمنطقی، این ورزشکار را مایوس و دل‌خسته کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از تلاش برای مذاکره با وزیر ورزش و جوانان به همراه استاندار خبر داد و گفت: به دنبال برگزاری این نشست در آینده بسیار نزدیک هستیم و امیدواریم بتوانیم این مشکل را در کم‌ترین زمان حل کنیم.

سعادتمند به لزوم شرکت مازندران در لیگ برتر وزنه‌برداری کشور اشاره کرد و گفت: باید از ظرفیت بالای ورزشکاران مطرح و نامدار وزنه برداری برای معرفی چهره‌های جدید از طریق لیگ برتر کشور استفاده کنیم.

وی بیان کرد: گردش مالی در لیگ برتر فوتبال سالانه بیش از 4 هزار میلیارد ریال است اما با مبلغی در حدود 10 میلیارد ریال، تیمی می‌تواند قهرمان لیگ برتر وزنه برداری کشور شود.

بهداد سلیمی وزنه برداری رضازاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر