کد خبر: 67740 A

سرمربی تیم ملی راگبی:

رقابت‌های راگبی سید 2 آسیا خردادماه امسال در شهر کوالالامپور مرکز مالزی برگزار می‌شود

سرمربی تیم ملی راگبی همدلی و روحیه بالای ملی‌پوشان حاضر در اردو را نقطه قوت این تیم دانست.

به گزارش ایلنا، پدرام بنی عامریان گفت: روحیه و آمادگی 36 ورزشکار دعوت شده به مرحله دوم اردو بالاتر از انتظارات ما بود و رقابت در میان آنها برای حضور در مسابقات سید 2 آسیا بسیار زیاد است.

وی افزود: 4 مرحله اردو برای ملی‌پوشان پیش بینی کرده‌ایم و در این مرحله نیز بدن‌سازی را برای آنان در نظر گرفته‌ایم که در پایان اردوها 25 نفر را به مسابقات آسیایی مالزی اعزام می کنیم.

بنی عامریان یکی از نقاط ضعف اردو را کمبود بازی‌های تدارکاتی دانست و گفت: انجمن راگبی در صدد است دو بازی تدارکاتی داخلی برای تیم ملی برگزار کند اما این تعداد بازی بسیار کم است و در کنار آن باید بازی با تیم های خارجی نیز پیش بینی شود.

سرمربی تیم ملی ادامه داد: از حریفان خود در رقابت‌های قهرمانی آسیا آشنایی داریم و در گذشته نیز با آنان بازی کرده‌ایم. حریف جدی ما در این رقابت‌ها مالزی است که با این روحیه و پشتکاری که ورزشکاران تا این لحظه از خود نشان داده‌اند امیدواریم نتایج قابل قبولی در این رقابت‌ها بگیریم.

رقابت‌های راگبی سید 2 آسیا خردادماه امسال در شهر کوالالامپور مرکز مالزی برگزار می‌شود که در این رقابت‌ها تیم های ایران، مالزی، سنگاپور و هند باهم پیکار می‌کنند و در نهایت یک تیم برتر راهی سید یک خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر