کد خبر: 67777 A

مربی تیم ملی بسکتبال سه نفره:

در مسابقات سه در سه آسیا که به میزبانی دوحه قطر درتاریخ 25 و 26 اردیبهشت ماه برگزار می شود 16 تیم آسیایی شرکت می کنند که بسکتبالیست های ایران در گروه دوم با تیم های هند، اندونزی و ترکمنستان همگروه هستند.

عباس آقاکوچکی رقبای ایران را در مسابقات (سه نفره) 3 در3 آسیا که 25 و 26 اردیبهشت ماه در دوحه قطر برگزار می شود 16 تیم آسیایی عنوان کرد و گفت: ایران در گروه دوم با تیم های هند، اندونزی و ترکمنستان هم گروه می باشد.

به گزارش ایلنا، عباس آقاکوچکی مربی تیم ملی بسکتبال سه نفره اظهار داشت: در مسابقات سه در سه آسیا که به میزبانی دوحه قطر درتاریخ 25 و 26 اردیبهشت ماه برگزار می شود 16 تیم آسیایی شرکت می کنند که بسکتبالیست های ایران در گروه دوم با تیم های هند، اندونزی و ترکمنستان همگروه هستند.

وی درادامه اسامی تیم های دیگر را ژاپن، قطر، اردن، هنگ کنگ، چین تایپه، تایلند، لبنان، مغولستان، فیلیپین، سری لانکا، نپال عنوان کرد و افزود این دوره اولین دوره مسابقات آسیایی بسکتبال سه در سه آسیاست ولی با توجه به سابقه بسکتبال در کشورها ژاپن و لبنان را مهم ترین حریف ها می دانیم.

مربی بسکتبال سه نفره در مورد اردوی ملی پوشان نیز گفت: 8 بازیکن به اردوی آمادگی که از 11 اردیبهشت ماه در سالن بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی آغاز می شود دعوت شدند و تمرینات آن ها در این اردو تا آغاز مسابقات (25اردیبهشت ماه) ادامه خواهد داشت.

شایان ذکر است، اسامی دعوت شدگان به این اردو سعید داورپناه، آرن داودی، امیر صدیقی، محمد جمشیدی، موسی نبی پور، محمد حسن زاده، میثم میرزایی و حامد حسین زاده می باشد.

بسکتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر