کد خبر: 67787 A

رئیس کمیته فنی تیراندازی:

تیم ملی تیراندازی در حالی با ترکیبی 7 نفره به مسابقات جام جهانی آلمان می رود که قرار بود با حضور 36 تیراندار در خط آتش این رقابت ها قرار گیرند.

تیم ملی تیراندازی در حالی با ترکیبی 7 نفره به مسابقات جام جهانی آلمان می رود که قرار بود با حضور 36 تیراندار در خط آتش این رقابت ها قرار گیرند.

به گزارش ایلنا، یوسف آجرلو با بیان مطلب فوق گفت: مسابقات جام جهانی در مونیخ آلمان از 2 خرداد به مدت 8 روز و مثل سنوات گذشته با حضور برترین تیراندازان جهان برگزار می شود که به دلیل مشکلات مالی نتوانستیم با تمامی ملی پوشان حاضر در اردو در این مساقبقات حاضر شویم.

وی ادامه داد: علاوه بر آن قرار بود اردویی25 روزه پیش از مسابقات در هانفر برگزار شود که به دلیل وجود بزرگ ترین کارخانه های اسلحه سازی و مهمات در این کشور، تیراندازان ما فارغ از مشکلات مهماتی که در داخل با آن روبرو هستند تمرینات خوبی در این اردو داشته باشند که این برنامه نیز به همان دلیل فوق کنسل شد.

رئیس کمیته فنی فدراسیون تیراندازی در مجموع از وضعیت ملی پوشان ابراز رضایت کرد و افزود: اگرچه از لحاظ فشنگ و مهمات بسیار در مضیقه هستیم ولی توان و پشتکار تیراندازان ما قابل تقدیر است.

آجرلو در خاتمه ضمن معرفی نمایندگان ایران برای حضور در این رقابت ها مه لقاجام بزرگ، نرجس امامقلی، بهناز غلامی، سپهر صفاری، پوریا نوروزی، مهدی احمدی، مهدی جعفری از آن ها به عنوان برترین های این رشته یاد کرد و افزود خوشبخاته امیدهای ما در رده های سنی پائین هستند که راه را برای کسب جایگاه های بهتر در آسیا و جهان هموارتر می کنند.

تیراندازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر