کد خبر: 68486 A

با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛

دفتر هیأت ورزش کارگران لرستان هم‌زمان با روز جهانی کارگر با حضور مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، معاونان وی، جمعی از ورزشکارن کارگر و رؤسای انجمن‌های ورزش کارگری استان لرستان افتتاح شد.

ایلنا: دفتر هیأت ورزش کارگران لرستان هم‌زمان با روز جهانی کارگر با حضور مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، معاونان وی، جمعی از ورزشکارن کارگر و رؤسای انجمن‌های ورزش کارگری استان لرستان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، در پی تصویب و ابلاغ اساسنامه 24 ماده‌ای و 15 تبصره‌ای فدراسیون ورزش کارگری کشور و عضویت آن در فدراسیون جهانی، هیأت ورزش کارگری در استان‌ها نیز شکل گرفته است.

دفتر هیأت كارگزی لرستان در مجموعه ورزشی کارگران خرم‌آباد مستقر بوده و این هیأت در 17 رشته ورزشی فعالیت خواهد داشت که 8 رشته آن به صورت مشترک در 2 بخش آقایان و بانوان است.

به گفته حامد ویس‌کرمی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان هدف از تشكیل این هیأت‌ها در استان ترغیب و تشویق کارگران و اقشار مختلف جامعه کارگری، توسعه ورزش بین کارگران سطح استان بخصوص واحدهای کارگری به منظور کاهش بحران‌های اجتماعی و حفظ سلامتی و نشاط در بین کارگران و خانواده‌های آنان است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر