کد خبر: 69591 A

سازمان لیگ والیبال اعلام کرد؛

سازمان لیگ در راستای پیشگیری از صغر سن بازیکنان تصمیمی را اتخاذ کرده تا از این پس تمام بازیکنان به آن پایبند باشند و طی بخشنامه‌ای آن را به تمام باشگاه‌های فعال در کشور ابلاغ کرده است.

سازمان لیگ والیبال اعلام کرد از این پس برابر با قوانین فدراسیون جهانی والیبال تمام بازیکنان باید تا پایان دوران بازیگری خود با مشخصات اولیه بازی کنند.

به گزارش ایلنا، سازمان لیگ در راستای پیشگیری از صغر سن بازیکنان تصمیمی را اتخاذ کرده تا از این پس تمام بازیکنان به آن پایبند باشند و طی بخشنامه‌ای آن را به تمام باشگاه‌های فعال در کشور ابلاغ کرده است.

بر این اساس برابر قوانین فدراسیون بین‌المللی والیبال FIVB کلیه بازیکنانی که فعالیت خود را در رشته والیبال شروع و برای اولین بار در مسابقات والیبال شرکت می‌کنند و تاریخ تولد و مشخصات سجلی آنها ثبت می‌شود باید تا پایان دوره بازیگری خود با همان مشخصات بازی کنند.

چنانچه به هر دلیلی تغییری در هر یک از مشخصات سجلی به عمل آید مورد قبول نبوده و از نظر فدراسیون والیبال ثبت اولیه مشخصات ملاک خواهد بود. همچنین شناسنامه‌های صغر سنی چه با توضیح و بدون توضیح مغایر با شناسنامه اولیه بازیکن پذیرفته نخواهد شد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر