کد خبر: 69610 A

مراسم تجلیل از جودوکاران فرزندان شاهد و ایثارگر ورامین و ورزشکاران مدرسه رزمی طلبه شهید مصطفی محمودی با شکوه خاصی برگزار شد.

مراسم تجلیل از جودوکاران فرزندان شاهد و ایثارگر ورامین و ورزشکاران مدرسه رزمی طلبه شهید مصطفی محمودی با شکوه خاصی برگزار شد.

به گزارش ایلنا، این مراسم با حضور مسئولان شهرستانی و استانی همچون حجت الاسلام و المسلمین محسن محمودی رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستانهای استان تهران، علیرضافرجی مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین، محمد کیهان رییس کمیته فنی هیات جودو استان تهران و محمد ادیبی نماینده هیات جودو استان در سالن تختی ورامین برپا گردید.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستانهای استان تهران در این مراسم ابتدا به توصیف جایگاه والای شهیدان پرداخته و گفت: شهدا و ایثارگران نمونه بارز پهلوانی و ایثار هستند که فداکاری و شجاعت آنان در عرصه دفاع از انقلاب و ارزشهای آن به منصه ظهور گذاشته شد.

حجت الاسلام و المسلمین محمودی اضافه کرد: آنان الگوی همیشه جاودان جوانان امروزی خواهند بود؛ چراکه نقش آفرینیشان همیشه در اذهان باقی میماند.

وی افزود: امیدوارم چنین برنامه هایی در طول سال به صورت پی در پی برپا شود تا فرزندان انقلاب با نسل گذشته خود بیشتر مانوس شوند.

مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین در ادامه این مراسم اظهار داشت: خانواده شهدا مایه مباهات و فخر ایران اسلامی میباشند و شهدا را میتوان بعنوان بهترین الگو برای نسل جدید عنوان داشت.

فرجی گفت: خرسندیم ازینکه در جمع خانواده هایی قرار داریم که با صبر، استقامت و بزرگی خود فرزندان برومندشان را در راه ایران و اسلام به جبه های حق علیه باطل سوق دادند تا از کیان این مرز و بوم دفاع کنند.

او ادامه داد: باید چنین برنامه و همایش هایی به صورت همیشگی جهت تقدیر از خانواده معظم شهدا پایه ریزی گردد تا بتوان درحد بضاعت از بزرگمنشی آنان تقدیر کرد.

فرجی در پایان سخنان خود از محسن سرچونی رییس هیات جودو ورامین و به خصوص استاد بهزاد محمدی که از پیشکسوتان و یکی از قدیمی ترین جودوکاران ایران میباشد جهت برپایی این مراسم قدردانی بعمل آورد.

باید اظهار داشت در این مراسم از 100 نفر از فرزندان شاهد و ایثارگر شهرستان ورامین با حضور خانواده این عزیزان با اهداء لوح تقدیر و جوایز تقدیر گردید.

میتوان به این نکته اشاره داشت ورزشکاران هیات ژیمناستیک، کونگ فو و جودو در طول برنامه با هنرنمایی خود حاضران را به وجد آوردند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر