کد خبر: 7227 A

رقابت‌های بین المللی کوهستان جام آبیدر؛

نخستین دوره رقابت‌های دوچرخه سواری بین المللی کوهستان جام آبیدر، با کسب مقام قهرمانی توسط حسین زنجانیان از تیم ترافیک تهران در ماده دانهیل پیگیری شد.

نخستین دوره رقابتهای دوچرخه سواری بین المللی کوهستان جام آبیدر، با کسب مقام قهرمانی توسط حسین زنجانیان از تیم ترافیک تهران در ماده دانهیل پیگیری شد.

به گزارش ایلنا، نخستین دوره از مسابقات دوچرخه سواری بین المللی کوهستان جام "آبیدر"امروز پنج شنبه ششم مهرماه به میزبانی هیئت دوچرخه سواری استان کردستان و در شهرستان سنندج در ماده دانهیل به اتمام رسید.

دردومین روز از این رقابت‌ها، 38 رکابزن امروز در ماده دانهیل در پارک آبیدر شهرستان سنندج با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان؛ حسین زنجانیان از تیم ترافیک تهران به مقام قهرمانی دست یافت،آندره جازبیک از تیم باشگاهی "زابژک" اسلووانی دوم شد و طاها قابلی از تیم ترافیک تهران بر سکوی سوم ایستاد.

دیروز نیز درنخستین روز از این رقابتها، 42 رکابزن در ماده کراس کانتری و به مسافت 28 کیلومتر (هفت دور 4 کیلومتری) در پارک آبیدر شهرستان سنندج با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان؛

پرویز مردانی از تیم ترافیک تهران به مقام قهرمانی دست یافت، فرزاد خدایاری از هیئت دوچرخه سواری سنندج دوم شد و یوسف سیف زاده از هیئت دوچرخه سواری آذربایجان شرقی بر سکوی سوم ایستاد.

در این دوره از رقابتها؛ (فرهاد عصفوری، قدرت داودی، محمد عسگری، علیرضا مکوندی، ایرج امیرآخوری، مجتبی رحمانی، کامبیز عاشوری، فرهاد خزدوزی، فرهاد یاوریان، مسعود باطنی، جاوید مطلبی، بهرام علی قنبری، مهدی باطنی، محسن سلگی، سهراب درویشی، کوروش دوست، مصطفی امینی، حمید عطاالهی و اردشیر شمشکی) به عنوان داور حضور دارند.

دوچرخه سواری دوچرخه سواری دانهیل رقابت‌های بین المللی کوهستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر