کد خبر: 74518 A

تور بین‌المللی آذربایجان(ایران)؛

بیست و هشتمین دوره تور بین‌المللی ایران(آذربایجان) از یکم لغایت 6خرداد ماه در 6 مرحله و در مسیرهای تبریز، مراغه، ارومیه، خوی، جلفا و تبریز برگزار می‌شود.

اسامی رکابزنان تیم شهرداری ارومیه برای حضور در بیست و هشتمین دوره تور دوچرخه سواری ایران(آذربایجان)مشخص شد.

به گزارش ایلنا، تیم شهرداری ارومیه با ترکیب مهدی علمایی، حمید شیری، صابر سلطانی، میثم فریدثانی و سجاد صبوری در بیست و هشتمین دوره تور دوچرخه‌سواری بین‌المللی ایران(آذربایجان) شرکت خواهد کرد. هدایت این تیم بر عهده سعید مینایی مهر خواهد بود.

پتروشیمی تبریز

تیم پتروشیمی تبریز، مدافع عنوان قهرمانی بیست و هشتمین دوره تور دوچرخه‌سواری بین‌المللی ایران نیز ترکیب نهایی خود را برای حضور در این رقابت‌ها اعلام کرد. پتروشیمی تبریز یکی از پرافتخارترین تیم‌های دوچرخه‌سواری ایران است. با نگاهی گذرا به تاریخچه این تیم می‌توان گفت که تیم دوچرخه‌سواری پتروشیمی تبریز، یکی از پیشتازان این رشته ورزشی در ایران و آسیا است.

تیم پتروشیمی تبریز دوره گذشته توانست در کنار تیم‌های قدرتمندی همچون اندولسیای اسپانیا که تیمی پروکنتیننتال و حرفه‎ای است، به عنوان قهرمانی بخش تیمی دست پیدا کند و حسین عسگری، رکابزن این تیم هم مقام سومی این تور را از ان خود کرد. نماینده تبریز برای حضور در بیست و هشتمین دوره رقابت‌های تور بین‌المللی دوچرخه سواری ایران(آذربایجان)، با ترکیب قادر میزبانی، مهدی سهرابی، سعید صفرزاده، امیر کلاهدوز و حسین عسگری پا به میدان خواهد گذاشت. هدایت این تیم نیز بر عهده احد کاظمی، یکی از پرافتخارترین رکابزنان این تور است.

آینه زمانی تبریز

همچنین اسامی رکابزنان تیم آینه زمانی تبریز برای حضور در بیست و هشتمین دوره تور دوچرخه سواری ایران(آذربایجان) مشخص شد. تیم آینه زمانی تبریز که هفته پیش موفق شد در مرحله نخست رقابت‌های لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور به عنوان قهرمانی دست پیدا کند با ترکیب؛ وحید غفاری، حامد پاسبان، حمید پورهاشمی، پرویز مردانی و علی نعمتی در این رقابت‌ها حضور خواهد داشت. هدایت تیم آینه زمانی تبریز بر عهده حمید زمانی است.

بیست و هشتمین دوره تور بین‌المللی ایران(آذربایجان) از یکم لغایت 6خرداد ماه در 6 مرحله و در مسیرهای تبریز، مراغه، ارومیه، خوی، جلفا و تبریز برگزار می‌شود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر