کد خبر: 74533 A

همگام با لیگ جهانی والیبال؛

تیم ملی والیبال کشورمان در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی از تیم های صربستان و آلمان میزبانی می‌کند.

ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی در میان پر ظرفیت‌ترین ورزشگاه‌های میزبان لیگ جهانی در رده چهارم قرار دارد.

به گزارش ایلنا، رقابت‌های لیگ جهانی والیبال در سال 2013 در شهرهای مختلف جهان برگزار می‌شود و ورزشگاه‌های معرفی شده به فدراسیون جهانی والیبال خود را برای میزبانی از این مسابقات آماده می‌کنند.

اما در میان ورزشگاه‌هایی که خود را برای میزبانی آماده می‌کنند ورزشگاه آزادی با ظرفیت 12 هزار نفر در رده چهارم پرظرفیت‌ترین ورزشگاه‌ها قرار دارد. در میان اسامی این ورزشگاه‌ها، ورزشگاه کولیسی پپسی در کانادا و سیدواد دپورتیوا در کوبا با ظرفیت 15 هزار نفر به طور مشترک در مکان اول این رده بندی قرار دارند.

در بلغارستان هم ورزشگاه آرنا آرمیک با ظرفیتی بالغ بر 12300 نفر در رده دوم قرار گرفته است. رده سوم هم به طور مشترک به کشورهای برزیل و لهستان اختصاص دارد؛ ورزشگاه ماراکانازینو در برزیل و ورزشگاه اطلس در لهستان با 12100 نفر ظرفیت، در این رده‌بندی قرار دارند اما ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی در ایران به همراه ورزشگاه ارگو در لهستان با ظرفیت 12 هزار نفر مشترکا در رده چهارم قرار دارند.

ورزشگاه جیناسیو نیلسون برزیل با 11500 نفر در رده پنجم، ورزشگاه جیناسیو خوزه آلمدیا برزیل، آپلدورن هلند و اسپودک هال لهستان با 11 هزار نفر در رده ششم مشترک قرار دارند.

تیم ملی والیبال کشورمان در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی از تیم های صربستان و آلمان میزبانی می‌کند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر