کد خبر: 74538 A

اخبار فدراسیون انجمن‌های ورزشی؛

تیم ملی راگبی مردان کشورمان که خود را برای حضور در رقابتهای آسیایی مالزی آماده می کند، در دومین بازی دوستانه خود موفق شد برابر تیم منتخب تبریز به برتری برسد.

تیم ملی راگبی مردان کشورمان که خود را برای حضور در رقابتهای آسیایی مالزی آماده می کند، در دومین بازی دوستانه خود موفق شد برابر تیم منتخب تبریز به برتری برسد.

به گزارش ایلنا، در این دیدار تدارکاتی که در زمین شماره چهار مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد ملی پوشان کشورمان با نتیجه 51 به 17 به پیروزی دست یافتند.

تیم ملی راگبی پیشتر در دیداری تدارکاتی برابر تیم گیلان به برتری رسیده بود.

پیکارهای سید دو قهرمانی آسیا با حضور تیم های ملی راگبی 15 نفره ایران، سنگاپور، هند و مالزی در ورزشگاه "پتالینگ جایا" شهر کوالالامپور برگزار خواهد شد که در نهایت یک تیم برتر راهی سید یک می شود.

روز 15 خرداد ماه آینده، تیم های سنگاپور و هند در ساعت 15 به وقت محلی و ایران و مالزی در ساعت 17 به مصاف هم می روند.
تیم های بازنده در تاریخ 18 خرداد و در ساعت 17 باهم پیکار می کنند و تیم های برنده روز 19 خرداد در ساعت 18 به وقت محلی بازی خواهند کرد.

بهشهر، میزبان رقابتهای طناب کشی قهرمانی مازندران

نایب رییس هیات انجمنهای ورزشی مازندران گفت: رقابتهای طناب کشتی قهرمانی استان در بخش مردان با حضور نفراتی از شهرهای مختلف مازندران در بهشهر برگزار می شود.
 مولود کفشی  افزود: این مسابقات در بندر امیرآباد بهشهر برگزار می شود و نفرات برتر، در قالب تیم مازندران به رقابتهای قهرمانی کشور اعزام خواهند شد.
وی بیان داشت: برای حضور در این رقابتها تاکنون تیمهای بهشهر، آمل، سوادکوه، بابل و چالوس اعلام آمادگی کرده اند و امکان افزایش تیم ها تا زمان برگزاری مسابقات در سوم خرداد وجود دارد.
نایب رییس هیات انجمن های ورزشی مازندران افزود: به جز این مسابقه، رقابتهای پاراگلایدر قهرمانی استان نیز اواخر خرداد ماه در سایت پرواز روستای "مهدیرجه" گلوگاه برگزار می شود.
کفشی ادامه داد: توسعه ورزش های زیرمجموعه هیات انجمن های ورزشی نیازمند حمایت بیشتر مسوولان و حامیان علاقه مند مالی است.

فدراسیون انجمن‌های ورزشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر