کد خبر: 74732 A

آقاسی‌خانی:

توجه به وضعیت مالی باشگاه‌ها در حین برگزاری لیگ و تلاش برای کاهش هزینه‌های آنها با توجه به وضعیت اقتصادی امری اجتناب ناپذیر است.

سرپرست تیم اسکیت هاکی نیروی زمینی گفت: با توجه به نگاه جدیدی که در فدراسیون اسکیت وجود دارد به نظر می‌رسد لیگ برتر اسکیت هاکی به سوی جایگاه واقعی خود نزدیک می‌شود، اگر چه توجه به وضعیت مالی باشگاه‌ها در حین برگزاری لیگ و تلاش برای کاهش هزینه‌های آنها با توجه به وضعیت اقتصادی امری اجتناب ناپذیر است.

به گزارش ایلنا، کاظم آقاسی‌خانی با اشاره به نیاز شدید باشگاه‌های لیگ برتری برای حمایت همه جانبه مالی افزود: اسکیت هاکی با توجه به تجهیزات مورد نیاز، ورزش نسبتا پر هزینه‌ای است و تیم‌ها برای حضور پر رنگ در صحنه رقابت‌ها نیازمند حمایت‌های همه جانبه از سوی مسئولان فدراسیون هستند که در حال حاضر به نظر می رسد بعد از حضور  محمدیان در راس امور فدراسیون و تغییرات گسترده این امر تحقق پیدا کند.

سرپرست تیم اسکیت هاکی نیروی زمینی با تاکید بر حضور پر قدرت این تیم در فصل آینده لیگ برتر تصریح کرد: ارتباط بسیار خوبی بین ما و فدراسیون اسکیت درجهت پیشرفت هرچه بیشتر این رشته ورزشی وجود دارد و امیدوارم بتوانیم با کمک هم نقش قابل توجه ای در گسترش گرایش به امر ورزش داشته باشیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر