کد خبر: 74741 A

اردوی تیم ملی را دیر برگزار کردیم؛

ضربه‌ای که روزبهانی در مسابقات لیگ جهانی خورد، آنقدر هم محکم نبود که وی را 2 ماه خانه‌نشین کند.

اردوی تیم ملی بوکس کشورمان از عصر دیروز با برگزاری چند مسابقه درون اردویی آغاز شد.

غلامرضا کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا گفت: برای حضور موفق‌تر در مسابقات قهرمانی آسیا که 10 تیرماه در کشور اردن برگزار می‌شود خود را آماده می‌کنیم. از دیروز چند بازی تدارکاتی و انتخابی تیم ملی برگزار کردیم که طی آن نفرات برتر به اردوی تیم ملی دعوت خواهد شد. 10 نفر از آنها ملی‌پوشان ما خواهند بود.

وی افزود: مسابقات انتخابی را دیر شروع کردیم. بوکسورهایی که دعوت کردیم بسیار خوب هستند و با تجربه‌ای که دارند می‌توانند به تیم ملی کمک کنند. البته از آنها انتظار مدال هم داریم. هر 4 نفر بوکسور المپیکی در تیم ملی حضور خواهند داشت.

سرمربی تیم ملی بوکس درخصوص احسان روزبهانی نیز گفت: روزبهانی برای حضور در تیم ملی باید مسابقه انتخابی بدهد. ضربه‌ای که روزبهانی در مسابقات لیگ جهانی خورد، آنقدر هم محکم نبود که وی را 2 ماه خانه‌نشین کند. با فدراسیون جهانی صحبت کردیم اعلام کردند مشکلی ندارد و می‌تواند در اردوی تیم ملی حضور یابد.

وی در مورد جایگاه ایران در بوکس آسیا نیز متذکر شد: باید مرتب و منظم تمرینات را ادامه بدهیم و تا همیشه در کورس قهرمانی باشیم. ما همیشه در آسیا حرفی برای گفتن داریم و درکنار بزرگانی چون قزاقستان می‌توانیم همیشه خودی نشان بدهیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر