کد خبر: 754 A

امور باید بر مبنای حقوقی پیش برود؛

وزارت ورزش و جوانان باید تعامل بیشتری با ioc و همچنین مجامع جهانی داشته باشد و بر مبنای حقوقی امور را پیش ببرد و دقت شود تخلفی صورت نگیرد.

رئیس اسبق سازمان تربیت بدنی با اشاره به نامه کمیته جهانی المپیک درباره تعلیق فعالیت‌های برخی از فدراسیون‌های ورزشی از جمله فدراسیون قایقرانی گفت: ما همواره باید به قوانین کمیته جهانی المپیک و همچنین مجامع جهانی احترام بگذاریم.

محسن مهرعلیزاده در گفت وگو با خبرنگار ایلنا با بیان این مطلب افزود: وزارت ورزش و جوانان باید تعامل بیشتری با ioc و همچنین مجامع جهانی داشته باشد و بر مبنای حقوقی امور را پیش ببرد و دقت شود تخلفی صورت نگیرد، چراکه ممکن است همان اتفاقاتی که در گذشته در فوتبال کشور ما افتاد و فعالیت‌های فوتبال کشور از سوی مجمع جهانی فوتبال تعلیق شد، مجددا در رشته‌های دیگری اتفاق بیفتد و در این صورت ما زیان‌های زیادی را متحمل خواهیم شد. در فوتبال همان تعلیق باعث شد خسارات فراوانی بگیریم و اگر الان در مجامع بین‌المللی فوتبال پستی نداریم بخاطر همان تعلیق است.

مهرعلیزاده متذکر شد: وزیر ورزش باید بداند او باید در مورد تمامی اتفاقات ورزش کشور پاسخگو باشد، همانطور که الان مردم نتاجی که در المپیک لندن به دست آمد را به حساب برنامه‌ریزی 10 سال قبل می دانند.

رئیس سابق سازمان تربیت بدنی همچنین خاطرنشان کرد: در سال‌های آینده اتفاقات ورزش کشور به نام وزیر فعلی ورزش نوشته خواهد شد، به همین دلیل لازم است تدابیر لازم برای رفع تعلیق های ioc که در برهه‌های فعلی گریبان‌گیر برخی از رشته‌های ورزشی ما شده برطرف شود.

گفت‌وگوی مفصل محسن مهرعلیزاده با ایلنا بزودی منتشر خواهد شد.

تعلیق فدراسیون ها مهرعلیزاده فدراسیون قایقرانی وزارت ورزش محمد عباسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر