کد خبر: 75494 A

نگران بودم با چین همگروه شویم؛

4 تیم از گروه صعود می‌کنند و تیم پنجم مستقیما خارج می‌شود و در دور بعدی 4 تیم صعود کرده باید به صورت حذفی با هم رقابت کنند.

سرمربی تیم ملی نوجوانان والیبال کشورمان گفت: در مسابقات نوجوانان جهان باید همه تیم‌ها را ببریم.

ایرج مظفری پس از مشخص شدن قرعه‌ ایران در مسابقات جهانی نوجوانان والیبال در گفتگو با خبرنگار ایلنا اظهار کرد: نکته مثبت این گروه‌بندی این است که پله پله به سمت قهرمانی پیش خواهیم رفت. در گروهی که بازی می‌کنیم 3 تیم اروپایی قدرتمند فنلاند، روسیه و فرانسه حضور دارند.

وی افزود: روآندا اصلا نمی‌دانم کجای دنیا قرار دارد و مطمئن هستم تیم ضعیفی است. نگران بودم با چین همگروه شویم. درست است در فینال آسیا آنها را برده‌ایم اما این تیم بسیار قوی است.

سرمربی تیم ملی ادامه داد: مسابقات در دو شهر برگزار می‌شود که تمامی مسابقات تیم ما و حتی محل استراحت شهر تی‌خوانا است. در گروه C مسابقات هم قرار داریم که بسیار باارزش است و مرحله بعد با گروهD بازی خواهیم کرد که ضعیف‌ترین تیم‌های آسیا در آن هستند و ما مطمئنا مقابل کره جنوبی قرار می‌گیریم.

مظفری درخصوص اعضای تیم ملی گفت: 11خردادماه به مدت 5 روز به ترکیه می‌رویم. چند بازیکن ما کلا 2 بار هواپیما سوار شده‌اند و این می‌تواند بهترین موقعیت باشد. با تیم ملی ترکیه که در گروهB مسابقات هم حضور دارد بازی خواهیم کرد. جای نگرانی نیست. یک گروه همدل هستیم و شک ندارم با قهرمانی بر می‌گردیم.

وی همچنین در ادامه متذکر شد: 4 تیم از گروه صعود می‌کنند و تیم پنجم مستقیما خارج می‌شود و در دور بعدی 4 تیم صعود کرده باید به صورت حذفی با هم رقابت کنند.

سرمربی تیم ملی در پایان اضافه کرد: اصل قضیه این است که بازیکنان ما از مرز آموزش گذشته‌اند و الان باید با تیم‌های خوب بازی کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر