کد خبر: 75537 A

باید نهایت تلاش خود را به کار ببندیم؛

ورزشکاران آلمان، چک، ترکیه و مالزی اصلی‌ترین رقبای من در بیست و هشتمین تور دوچرخه سواری ایران (آذربایجان) هستند.

ایلنا- خوی: بهترین رکابزن آسیا در مرحله سوم توربین المللی دوچرخه سواری ایران(آذربایجان)گفت: رقابت تنگاتنگی با حریفان خارجی داریم و در مراحل بعدی برای کسب عناوین برتر باید نهایت تلاش خود را به کار ببندیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بهنام خسروشاهی در پایان مرحله سوم رقابت‌های تور بین المللی آذربایجان افزود: خوشحالم در پایان مرحله سوم که در مسیر 122 کیلومتری ارومیه - خوی، توانستم عنوان بهترین رکابزن آسیا را کسب کنم. در این مسیر به دلیل وجود گردنه‌های طولانی و سر بالا نتوانستم زمان خوبی را برای خود ثبت کنم و با کمی اختلاف در بخش انفرادی به مقام چهارم رسیدم.

وی ورزشکاران آلمان، چک، ترکیه و مالزی را اصلی‌ترین رقبای خود عنوان کرد و افزود: امیدوارم در ادامه به شرایط بهتری و قابل قبول‌تری برسم.

خسروشاهی که به همراه تیم ملی امید در این مسابقات حاضر شده، مسیر 191 کیلومتری جلفا و منطقه آزاد ارس را مشکل‌ترین مرحله تور دانست و گفت: در این مسیر کار بسیار سخت و دشواری را در پیش داریم. امسال چهارمین باری است در تور ایران(آذربایجان) شرکت می‌کنم و چندین عنوان اولی، سومی و کسب پیراهن امتیازی را نیز در کارنامه دارم.

مرحله چهارم این رقابت ها امروز شنبه چهارم خردادماه در مسیر 152 کیلومتری خوی تا منطقه آزاد ارس برگزار می‌شود.

بیست و هشتمین دوره تور دوچرخه سواری ایران با جایزه 50 هزار یورویی از یک تا 6 خرداد با حضور 19 تیم داخلی و خارجی در مسیرها و جاده های دو استان آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی در حال برگزاری است.

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر