کد خبر: 75937 A

سمندر خبر داد:

لیگ جهانی ترکیه می‌تواند تاثیر بیشتری در روند آماده‌سازی تیم ملی ایران نسبت به مسابقات اندونزی داشته باشد.

سرپرست فدراسیون کاراته با تاکید کرد بر اینکه روند آماده سازی تیم ملی را به دقت زیر نظر دارد، گفت: برای رسیدن کاراته ایران به موفقیت تمام توان خود در عرصه های مختلف را به کار می‌گیریم.

به گزارش ایلنا، علیرضا سمندر اظهار داشت: تیم ملی برای فدراسیون از اهمیت زیادی برخوردار است و بر این اساس روند آماده‌سازی آن را زیر نظر داریم و برای اطلاع از آخرین وضعیت نفرات حاضر در اردو به طور مداوم جلساتی را با مربیان تیم ملی برگزار کرده و تمرینات این تیم را از نزدیک زیر نظر می‌گیریم.  همچنین فیلم تمرینات و روند آماده سازی اردونشینان نیز در اختیار ما قرار دارد تا بررسی های لازم را انجام دهیم.

سمندر درپاسخ به این سوال که آیا از روند آماده‌سازی تیم ملی رضایت دارد عنوان کرد: مربیان تیم ملی تمامی تلاش خود را انجام می دهند و فدراسیون نیز برای تدارک شرایط مناسب تلاش می‌کند اما شخصا از عملکرد اردونشینان در رقابت‌های جایزه بزرگ بسیج رضایت کامل نداشتم و اعتقاد دارم آنها باید بهتر از این مبارزه می‌کردند.

وی تصریح کرد: در نظر داریم در داخل کشور مسابقات مختلفی را برنامه‌ریزی کنیم و در همین راستا رقابت‌های جایزه بزرگ فدراسیون کاراته که جوایز آن از مسابقات بسیج بیشتر خواهد بود را برگزار خواهیم کرد.

سمندر در مورد برنامه‌های برون‌مرزی تیم ملی نیز گفت: پس از نشستی که با مربیان برگزار کردیم به این نتیجه رسیدیم که لیگ جهانی ترکیه می‌تواند تاثیر بیشتری در روند آماده‌سازی تیم ملی ایران نسبت به مسابقات اندونزی داشته باشد چراکه تیم های قدرتمندی در آن شرکت می‌کنند.

وی ادامه داد: به همین دلیل در دو بخش زنان و مردان در لیگ جهانی ترکیه که شهریورماه برگزار می‌گردد شرکت می‌کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر