کد خبر: 76029 A

باید کاستی‌ها را جبران کنیم؛

ولاسکو مربی بزرگ و باتجربه ای است که این دوران کاری خود در ایران را به عنوان تاریخ در ذهنش خواهد داشت.

وزیر ورزش و جوانان در بازدید از اردوی تیم ملی والیبال خطاب به ملی پوشان گفت: شما افتخار ایران هستید و با وجود جوانانی مثل شما ورزش ایران روزهای تاریخی را تجربه می کند.

به گزارش ایلنا،  محمد عباسی که صبح امروز یکشنبه 5 خرداد همراه با هیئت همراه و اصحاب رسانه، به آخرین تمرین تیم ملی والیبال آمد با ابراز رضایت از موفقیت های والیبال ایران گفت: از مسئولان فدراسیون والیبال، کادر فنی تیم ملی و بازیکنان تشکر ویژه ای دارم و امیدواریم شاهد موفقیت شما در لیگ جهانی باشیم.

وی افزود: ایران با وجود جوانانی مثل شما اوج تاریخی را تجربه می کند، همه اعضای تیم تلاش و کوشش فروانی داشته تا مجموعه با عزت، قوی، جدی و با صلابتی در تیم ملی داشته باشیم. به هر حال برای اولین بار در تاریخ ورزش است که این موضوع با قدرت مجموعه والیبال شکل گرفته است. ولاسکو هم مربی بزرگ و باتجربه ای است که این دوران کاری خود در ایران را به عنوان تاریخ در ذهنش خواهد داشت.

وزیر ورزش ادامه داد: حضور ما در جمع شما ملی پوشان نشان از اهمیت و توجه به شما است، همت بالای افراد را با پول نمی توان خرید. برای کاستی هایی که احساس می شود عذر می خواهیم اما به هر حال کم کاری هم نبوده و باید کاستی هایمان را جبران کنیم، همانطور که شما با بازیهای تدارکاتی ضعف های خود را شناسایی می کنید.

عباسی با اشاره پاداش ملی پوشان افزود: شما افتخار ما ایرانی ها هستید و پاداشی را که به شما قول داده بودیم را امروز به شما هدیه می کنیم تا با اقتدار پا به میدان لیگ جهانی بگذارید. در طول یک سال گذشته مسئولان، کادر فنی و ملی پوشان والیبال تلاش مستمری را نشان دادند و این اتحاد و و انسجام در کنار کار مستمر و حرفه ای، توفیق قابل توجه دارد.

وی در پایان گفت: در آستانه لیگ جهانی هستیم و امیدوار به افتخار آفرینی شما. فدراسیون والیبال به دلیل راه یابی تیم ملی به بزرگترین مسابقات والیبال در سطح دنیا، توجه ما را بیشتر به خود جلب کرد و از در اختیار گذاشتن تمام امکانات خود برای موفقیت این تیم کوتاهی نمی کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر